Thanea

Mikołajki a Hotel Gołębiewski

Bez kategorii No Comment

Mikołajki to miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim. Położone są w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorami: Tałty i Jeziorem Mikołajskim. 30 czerwca 2012 r. miasto miało 3944 mieszkańców.  Znajduje się tu Stacja Hydrobiologiczna Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN oraz Stacja Hydrologiczno-Meteorologiczna Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. W miejscowości działało Państwowe Gospodarstwo Rybackie.

Hotel Gołębiewski to jeden z najciekawszych obiektów jeżeli chodzi o same Mazury i o Mikołajki. W hotelu można znaleźć bardzo wiele atrakcji, dodatkowo to właśnie tutaj jest idealna organizacja czasu dzieci i dorosłych. Sam obiekt jak i inne propozycje noclegowe można znaleźć przeglądając internetową bazę noclegową. Będzie to jeden z głównych obiektów, które będzie można zaobserwować w tym mieście.

Jeżeli chodzi o atrakcje dla dzieci w hotelu Gołębiewski, to jest ich naprawdę dużo. Przede wszystkim są to zajęcia kulinarne, gdzie maluchy będą mogły pobawić się w kucharzy i upichcić coś dla rodziców, natomiast jeżeli gotowania będzie dość zawsze będzie możliwość, aby wybrać się na hotelową plażę, gdzie można się zabawić w poszukiwaczy przygód, co jest niezwykle popularne i inspirujące. Inne zajęcia, które również dzieci uwielbiają to zabawy w parku wodnym.

Jeżeli chodzi o park wodny na terenie obiektu, to jest to jeden z najpiękniejszych przedsięwzięć w Polsce, więc naprawdę można tutaj się bardzo dobrze bawić. Właśnie tutaj można wysłać dziecko na specjalne zajęcia z instruktorem karate. Natomiast Ci, którzy nie są zwolennikami sportów i wolą nieco spokojniejsze zajęcia, na pewno będą specjalizować się w zajęciach plastycznych. Dla dzieci, które posiadają bardziej artystyczną duszę również zostały przygotowane zajęcia ceramiczne. A dla małych zagadkowiczów, na pewno znajdzie się jakiś ciekawy quiz. Chyba każdy rodzic chce aby jego dziecko przy okazji rozwijało się na wakacjach. Bardzo fajne jest to, że dla najmłodszych został przygotowany specjalny konkurs na najładniejszą piaskową rzeźbę i w efekcie można wygrać ciekawe upominki. Maluchy możemy zaskoczyć, ponieważ specjalnie dla nich została przygotowana dyskoteka, na której mogą poruszać się w rytm dziecięcych hitów.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>