Credilo – przegląd oferty

Credilo – przegląd oferty

Credilo to jedna z najkrócej istniejących na polskim rynku firm pożyczkowych. Na rynku pożyczkowym trzeba się przebić ciekawą ofertą, aby przyciągnąć do siebie szerokie grono klientów. Credilo opinie wśród klientów ma całkiem dobre ze względu na elastyczną ofertę. W niniejszym artykule opisujemy, jakie warunki należy spełnić, aby móc uzyskać pożyczkę od firmy pożyczkowej Credilo.  Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Credilo – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej 

Credilo to jedna z najnowszych firm pożyczkowych w Polsce. Zajmuje się udzielaniem klientom szybkim pożyczek do kwoty 1200 złotych na okres 30 dni, czyli tak zwanych chwilówek. Firma chwali się na swojej stronie internetowej, że w porównaniu z innymi konkurencyjnymi firmami tego typu o wiele szybciej udziela pożyczek klientom. Według statystyk podanych przez pożyczkodawcę proces rozpatrzenia wniosku zajmuje z reguły około 5 minut i 42 sekundy.

Gotówkę w ramach pożyczki przelewa się na konto w sposób automatyczny przez 7 dni w tygodniu. Oznacza to, że wniosek o uzyskanie pożyczki można złożyć nawet w sobotę późnym wieczorem, a pieniądze i tak znajdą się bardzo szybko na naszym rachunku bankowym. Credilo opinie wśród niektórych klientów ma nieco gorsze ze względu na nieobecność w ofercie darmowych pożyczek. Należy jednak wspomnieć o tym, że wszystkie pożyczki w Credilo posiadają bardzo niskie koszty spłaty. To powoduje, że Credilo pod tym względem plasuje się na szczytach rozmaitych rankingów firm pożyczkowych. 

Jak ubiegać się o pożyczkę w Credilo – instrukcja 

Aby złożyć wniosek o pożyczkę w Credilo, wystarczy nam stały dostęp do internetu. Cała procedura odbywa się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Do uzyskania pożyczki w Credilo nie jest koniecznie dołączanie jakichkolwiek dodatkowych zaświadczeń o dochodach lub wyciągów z konta bankowego. Jest to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia ogromną oszczędność czasu wszystkim klientom. 

W celu weryfikacji klientów firma pożyczkowa Credilo wymaga przelewania przelewów weryfikacyjnych w wysokości 1 złoty. Przelew ten trzeba zrealizować ze swojego konta bankowego, ponieważ służy on sprawdzeniu, czy podane przez nas dane są prawdziwe. Aby zweryfikować swoją tożsamość, można również skorzystać z aplikacji Instantor. Jest ona niezwykle prosta w obsłudze, dlatego cieszy się coraz większą popularnością. 

Co trzeba zrobić, aby móc uzyskać pożyczkę w Credilo? 

Aby uzyskać pożyczkę w Credilo, trzeba spełnić dość proste warunki. Mowa tutaj między innymi o wieku od 22 do 75 lat czy o braku zadłużenia odnotowanego w rejestrach dłużników. Poniżej wymieniamy najważniejsze warunki uzyskania pożyczki w Credilo: 

  • wiek od 22 do 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa wraz z polskim dowodem osobistym, 
  • brak zadłużenia odnotowanego w rejestrach dłużników takich jak KRD, BIG, BIK czy ERIF, 
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Stefan Rączka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.