Credissimo opinie

Credissimo opinie

Pożyczka w Credissimo

Credissimo, jedna z pozabankowych instytucji finansowych, oferujących pożyczki konsumenckie na krótki termin spłaty. Firma Credissimo, działająca legalnie, posiada numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego. Instytucja przynależy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, a wszelkie ustalenia, opłaty, prowizje są dostępne do wglądu klienta. Informacje o ofercie przekazywane są klientom w drodze wiadomości elektronicznych, podobnie ma miejsce powiadamianie o decyzji kredytowej. Dane osobowe osób, korzystających z usług Credissimo są starannie chronione, co daje klientom poczucie bezpieczeństwa, związane z obsługa finansową. Firma Credissimo to nowoczesne przedsiębiorstwo, działające w postaci spółki high – tech, nieustannie dążąc do wdrażania i rozwoju innowacyjnych usług i systemów obsługi klienta. W trosce o najwyższy poziom usług oraz sprawne, intuicyjne rozwiązania, przeprowadzające klienta przez procedurę kontaktu z firmą Credissimo, spółka udostępnia klientom numer infolinii, gdzie mogą uzyskać informacje o swoim zadłużeniu, danych oraz ofercie Credissimo. Numer telefonu 22 103 03 00 działa od poniedziałku, do soboty, do godzin wieczornych. Jeżeli istnieje potrzeba, można kontaktować się z Credissimo w drodze wiadomości e-mail. czatu z pracownikiem lub tradycyjnej korespondencji listowej, na podany adres firmy.

Kto może dostać pożyczkę w Credissimo?

Aby móc starać się o otrzymanie pożyczki w firmie Credissimo, należy mieć ukończone 21 lat oraz posiadać dowód osobisty, potwierdzający zamieszkanie na terenie Polski. Firma Credissimo dysponuje oprogramowaniem, dzięki któremu przyjęte wnioski o pożyczkę, rozpatrywane są bardzo szybko. Już w ciągu godziny możesz otrzymać pieniądze na konto bankowe. Instytucja kładzie duży nacisk na partnerską relację z klientem, dlatego przy rozpatrywaniu wniosku o pożyczkę Credissimo sprawdza jedynie wiek pożyczkobiorcy, ważność dowodu osobistego oraz dane bazy BIK. Nie są wymagane dodatkowe zaświadczenia, poręczenia, a wniosek i podpisanie umowy odbywają się wyłącznie w drodze czynności internetowych.

Pierwsza pożyczka w Credissimo

Instytucja oferuje swoim klientom dwa rodzaje pożyczek, pierwsza z nich to pożyczka krótkoterminowa, która posiada możliwy przedział przyznawanych środków pomiędzy 100, a 3000 zł na okres spłaty od trzech do dwudziestu czterech miesięcy. Pożyczka w dostępnym przedziale od 500 do 5000 zł możliwa jest do spłaty w wygodnych, dostosowanych do możliwości klienta ratach. Spłat pożyczek Credissimo dokonuje się na jeden z rachunków bankowych przedsiębiorstwa: w Nest Banku S. A., Raifeisen Bank Polska S. A., Banku Pocztowym. Firma Credissimo wyróżnia się swoją ofertą wśród konkurencyjnych instytucji finansowych przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta, zorientowanym na pozytywne rozwiązanie jego trudności, przy zachowaniu przejrzystości  i jawności swoich działań. W kontaktach przestrzegany jest Kodeks Etyki Polityki Handlowej, co w praktyce oznacza, że klient nie jest namawiany do pożyczenia większej kwoty, niż jest mu potrzebna oraz odmiennie niż w innych firmach pożyczkowych, to klient ustala dokładną kwotę pożyczki oraz termin spłaty. Oczywiście możliwie do swoich dochodów.

Opłaty za pożyczkę w Credissimo

Pożyczka w instytucji Credissimo to dodatkowe koszty, które ujęte są jawnie i podane do wiadomości klienta przed podpisaniem umowy. Zapłacić trzeba będzie proporcjonalnie do wysokości kwoty pożyczki oraz terminu spłaty. Im wyższa kwota pożyczki, rozłożona na dłuższy termin spłaty, tym opłata za nią jako koszt całkowity, będzie wyższa. Przy spłacie pożyczki trzeba będzie opłacić prowizję za przyznanie kredytu. Koszt pożyczki w kwocie 1500 zł na trzydzieści dni, to kwota niewiele niższa od czterystu złotych. Podpisując umowę kredytową, warto dokładnie zapoznać się z umową, aby mieć świadomość ostatecznej kwoty spłaty, uwzględniającej RRSO oraz prowizję. Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni od momentu jej podpisania, trzeba wtedy niezwłocznie zwrócić środki finansowe do Credissimo.

e-mail: contacts@credissimo.pl

tel.:  22 103 0 300

Stefan Rączka