Menu

Credit.pl opinie

22 listopada 2018 - Credit.pl
Credit.pl opinie

Podstawowe informacje

Pełna nazwa firmy brzmi Nordecum Sp. z o.o. Jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 4/13. Z przedstawicielami firmy można kontaktować się poprzez skrzynkę e-mailową (info@credit.pl) oraz telefonicznie (22 219 99 20). Przedsiębiorstwo pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 08:00 – 20:00. Strona internetowa to www.credit.pl

Credit.pl jest marką firmy Nordecum – jest to polski oddział estońskiej Placet Group. Przedsiębiorstwo na polskim rynku zaczęło działać w 2015 roku. Od samego początku specjalizuje się ona w świadczeniu Klientom pożyczek krótkoterminowych. Credit.pl posiada długoletnie doświadczenie w branży finansowej, dlatego też spełnia ona wszystkie standardy bezpieczeństwa. Jakość obsługi zalicza się do jednej z najwyższych na rynku. Pożyczki udzielane są ekspresowo, bez żadnych zaświadczeń oraz formalności.

Pierwsza pożyczka za darmo

Credit.pl kieruje wobec swoich nowych Klientów ofertę specjalną. Biorąc pożyczkę pierwszy raz, jest ona w pełni darmowa. Jej kwota wynosić może od 100 do 3000 złotych, ale należy ją spłacić w terminie od 1 do 30 dni. W przypadku spłaty w terminie, pożyczkobiorca nie będzie obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami. Przy drugiej pożyczce maksymalna kwota również wynosi 3000 złotych. Za trzecim razem najwyższa kwota jest równa 3500 złotych. Biorąc czwartą pożyczkę Klient może liczyć nawet na 4000 złotych. Koszty wyżej wymienionych pożyczek oparte są na oprocentowaniu stałym, którego wysokość jest równa 9,73% w skali roku.

Przedłużenie terminu spłaty

Klient, którzy bierze pierwszą pożyczkę, ma prawo do przedłużenia terminu spłaty na okres nie dłuższy niż 30 dni. Koszty przedłużenia dostępne są w indywidualnym profilu w serwisie Credit.pl Opłatę za przedłużenie trzeba uiścić przed uruchomieniem usługi oraz zanim upłynie ostateczny termin spłaty pożyczki.

Konsekwencje opóźnień w spłacie

W przypadku, gdy nie przedłuży się terminu spłaty pożyczki oraz nie będzie się jej spłacać, Credit.pl będzie podejmowało niżej wymienione kroki:

Jak widać, w przypadku wystąpienia problemów ze spłatą, warto złożyć wniosek o przedłużenie terminu spłaty, by uchronić się przed przykrymi konsekwencjami.

Do kogo Credit.pl kieruje swoją ofertę?

Na pożyczkę w Credit.pl mogą liczyć wszystkie osoby, które spełniają następujące warunki:

Konta bankowe posiadane przez Credit.pl

Credit.pl posiada konta bankowe w niżej wymienionych instytucjach finansowych:

Jeśli pożyczkobiorca posiada rachunek w którymś z powyższych banków, przelew zostanie zrealizowany jako wewnętrzny, dzięki czemu pieniądze pojawią się niezwykle szybko.

Bazy danych sprawdzane przez Credit.pl

Do zaciągnięcia pożyczki osoba wnioskująca musi pochwalić się posiadaniem odpowiedniej zdolności kredytowej, która wynika z terminowego spłacania poprzednich zobowiązań. Nie może również posiadać żadnego zadłużenia. Aby zweryfikować wszystkie powyższe informacje, Credit.pl sprawdza następujące rejestry: