Creditstar opinie

Creditstar opinie

Za Creditstar stoi grupa finansowa o długim międzynarodowym doświadczeniu w udzielaniu szybkich pożyczek internetowych. Ten pożyczkodawca udziela pożyczek do 5 000 złotych na okres do trzech miesięcy.

Co warto wiedzieć na temat Creditstar?

Creditstar jest częścią międzynarodowej grupy finansowej działającą od 2006 roku, która udziela pożyczek w kilku europejskich krajach. Creditstar Group może się zaś poszczycić nagrodą „European Bussiness Award”.

Creditstar udzielił już ponad milion pożyczek i chwali się statystkami świadczącymi o tym, że poziom zadowolenia z usług wśród jego klientów jest bardzo wysoki.

Jaką sumę można uzyskać od Creditstar w przypadku pierwszej pożyczki?

Klienci korzystający z usług Creditstar po raz pierwszy mogą pożyczyć do 1 500 złotych. Maksymalny okres spłaty wynosi w takim przypadku 30 dni.

Przy drugiej i każdej kolejnej pożyczce można już skorzystać z oferty sięgającej nawet 5 000 złotych. Okres spłaty można zaś ustalić z dużą swobodą. Środki można pożyczyć na okres od 5 dni, do trzech miesięcy. W przypadku pożyczki na 2 lub 3 miesiące zobowiązanie zostaje zaś rozbite na raty. Łatwo więc zauważyć, że oferta tej firmy jest dużo lepsza w przypadku drugiej i kolejnej pożyczki, niż gdy z usług tego pożyczkodawcy korzysta się po raz pierwszy.

Aplikowanie o pożyczkę jest proste. Za pomocą suwaków wybiera się kwotę pożyczki oraz czas spłaty, a następnie wypełnia krótki wniosek. Po pozytywnym przejściu weryfikacji tożsamości oraz oceny zdolności pożyczkowej środki są błyskawicznie przelewane na konto klienta. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez wysłanie przelewu weryfikacyjnego na symboliczną kwotę jednego grosza.

Creditstar zapewnia, że posiada konta we wszystkich najważniejszych polskich bankach. Dzięki temu można liczyć, że zarówno przelew weryfikacyjny jak wypłata środków z pożyczki odbędą się w błyskawicznym tempie.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Creditstar stawia przed swoimi klientami następujące wymagania:

  • Legitymowanie się regularnymi dochodami,
  • Pełnoletniość,
  • Posiadanie czynnego numeru telefonu oraz konta bankowego,
  • Pozytywne przejście oceny wiarygodności – Creditstar sprawdza wszystkie największe katalogi dłużników, takie jak BIK, KRD, czy też ERIF.

Wymogi stawiane przez tą firmę nie odbiegają więc od standardów rynkowych.

W jaki sposób można się skontaktować?

Kontakt z Creditstar jest możliwy poprzez:

Co ważne kontakt jest możliwy przez cały tydzień, od 9:00 do 20:00.

Czy w Creditstar można przedłużyć termin spłaty?

W razie problemów z terminową spłatą swojego zobowiązania w Creditstar klient powinien bezzwłocznie skontaktować się z biurem obsługi klienta tej firmy, celem znalezienia rozwiązania zaistniałego problemu.

Warto pamiętać, że w przypadku problemów ze spłatą zawsze lepiej porozumieć się z firmą pożyczkową, zamiast unikać z nią kontaktu. Dzięki temu zaoszczędzi się mnóstwo nerwów i problemów związanych z procesem windykacyjnym i trafieniem do katalogów dłużników.

Jakie są opinie na temat Creditstar?

Zwolennicy korzystania z oferty Creditstar zwracają uwagę na jej elastyczność oraz szereg udogodnień dla klientów. Rzeczywiście, korzystając z usług tej firmy, można dość swobodnie wybierać kwoty do pożyczenia, jak i terminy spłaty. Pożyczkę od Creditstar można więc traktować jako krótkoterminową chwilówkę, jak i pożyczkę ratalną na nieco dłuższy okres. Warty podkreślenia jest fakt, że dział obsługi klienta tego pożyczkodawcy działa przez cały tydzień, co wyróżnia Creditstar na duży plus w porównaniu do większości konkurencyjnych pożyczkodawców online. Ubiegać o pożyczkę można się już od 18 roku życia, co także na polskim rynku pożyczek internetowych jest rzadkością.

Oferta Credistar ma jednak także pewne niedoskonałości. Pierwsza pożyczka ma spore ograniczenia, pożyczyć można tylko 1500 złotych na maksymalnie 30 dni, a przy tym niedostępna jest oferta z zerowym RRSO. Na minus można zaliczyć także stronę internetową Creditstar. Choć jest ona ładna i przejrzysta, to jednak w oczy rażą niektóre mało zrozumiane zdania.

Stefan Rączka