Eksprespozyczka.pl opinie

Informacje ogólne

Ekspres Pożyczka, funkcjonuje na rynku finansowym od 2009 roku. Zarządzana jest przez łotewską spółkę Argentum Capital.  W swej ofercie posiada pożyczki krótko i długoterminowe, udzielane przez Internet. Od niedawna można skorzystać z nowego rozwiązania, jakim jest pożyczka udzielana przez SMS. Takie udogodnienie, sprawi, że będzie mogli wnioskować o pożyczkę bez dostępu do Internetu. W dowolnym czasie wystarczy zarejestrować się na stronie www.eksprespozyczka.pl, aktywować funkcję SMS w swojej strefie użytkownika oraz wysłać wiadomość SMS. Pożyczka internetowa i pożyczka przez SMS są idealną alternatywą dla tradycyjnych kredytów bankowych. Można się o nie aplikować przez całą dobę, również w święta oraz weekendy. To szybkie pieniądze bez formalności, dzięki czemu nie musimy marnować czasu na wypełnianie niezliczonych ankiet.

Ekspres Pożyczka posiada konta w czterech bankach:

 • Bank Zachodni WBK S.A. 96 1090 2776 0000 0001 1247 4242
 • Alior Bank S.A.                18 2490 0005 0000 4530 6815 3025
 • PKO BP                          60 1020 1013 0000 0102 0223 2486
 • ING BANK S.A.               12 1050 1953 1000 0090 9494 9360

Jakie wymagania należy spełnić, by móc wnioskować o pożyczkę?

Warunkiem uzyskania pożyczki jest:

 • wiek od 21 do 65 lat
 • obywatelstwo polskie
 • stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju
 • dowód osobisty
 • rzetelna historia spłat , brak wpisu do rejestru dłużników

Rozbudowana granica wiekowa, sprawia, że o pożyczkę mogą starać się nie tylko młodzi ludzie, ale również renciści bądź emeryci. Istotne dla pożyczkodawcy jest to, aby aplikujący o dodatkową gotówkę, posiadał aktywne konto, w dowolnym banku na terenie Polski. Na podany rachunek zostaną wypłacone pieniądze z pożyczki. Niezbędny okazuje się również aktywny numer telefonu. Posłuży on odczytywania i przechowywania, uzyskiwanych od pożyczkobiorcy, informacji dotyczących decyzji pożyczkowych.

Jak wziąć pożyczkę w Ekspres Pożyczka?

Niewątpliwym udogodnieniem jest fakt, że nie trzeba wychodzić z domu. Czytelny regulamin, z łatwością przeprowadzi przez cały proces wnioskowania. Wystarczy

 • zarejestrować się na stronie internetowej,
 • złożyć wniosek, wybierając odpowiedni wariant pożyczki,
 • oczekiwać na pieniądze.

Wypełniając formularz rejestracji, jesteśmy zobowiązani podać następujące dane: imię i nazwisko, PESEL, serię i numer dowodu osobistego, adres zameldowania, adres korespondencyjny, e-mail, numer telefonu komórkowego, określenie źródła i wysokości uzyskiwanego dochodu, wskazanie danych adresowych i kontaktowych pracodawcy oraz numer rachunku bankowego wraz z oznaczeniem banku. Kolejno dokonujemy przelew z rachunku osobistego na konto parabanku, celem potwierdzenia tożsamości wnioskującego. Pobierana opłata to 1 gr. Następnie czekamy na weryfikację wniosku. Jeśli zostanie przyjęty, w niedługim można spodziewać się przelewu. Cała procedura trwa kilka minut.

Kwota pierwszej pożyczki, jaką oferuje dla nowych klientów Ekspres Pożyczka to maksymalnie 700zł. Za każdym razem otrzymujemy termin spłaty do 120 dni. Dopiero przy kolejnych zobowiązaniach, pod warunkiem terminowych spłat, można wnioskować o wyższe kwoty do 2500 złotych. W wyborze satysfakcjonującej pożyczki, pomagają konsultanci, czekający na infolinii od poniedziałku do piątku.

Jakie bazy sprawdza Ekspres Pożyczka?

Ekspres Pożyczka, podobnie jak inne firmy specjalizujące się w udzielaniu chwilówek, przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki, stosuje procedury, polegające na ocenie zdolności do spłaty. W tym celu sprawdza następujące rejestry baz dłużników:

 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
 • European Union Credit Bureau (www.eucb.info)

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę w Ekspres Pożyczka?

Ekspres Pożyczka nie przewiduje możliwości przedłużenia okresu spłaty. W sytuacji, gdy nie możemy uiścić terminowych spłat, nie powinniśmy ignorować wysyłanych przez firmę listów czy prób kontaktu. Jeżeli pożyczka lub jej część nie zostanie spłacona w terminie, pożyczkobiorca zobowiązany jest do zapłaty oprócz kwoty pożyczki, odsetek za czas opóźnienia. W innym przypadku, firma może rozpocząć działania windykacyjne oraz wpisać dłużnika do KRD.

Ekspres Pożyczka- dane adresowe

Nazwa i adres firmy: Argentum Capital Sp. z o. o
ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
kontakt: tel. 222923555, 224908999
e-mail: info@eksprespozyczka.pl
godziny pracy: Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00

Stefan Rączka