ExtraPortfel opinie

ExtraPortfel opinie

Pożyczka online – bez wychodzenia z domu ExtraPotfel

Nieprzewidziane wydatki. Zepsuty samochód. Zepsuty sprzęt RTV lub AGD. Dodatkowy rachunek do zapłaty. Poważna choroba. Nieszczęśliwy wypadek. A na koncie brak wolnych środków. W portfelu brak gotówki. I wtedy zastanawiamy się co z tym fantem zrobić. Są sytuacje awaryjne, które nie mogą czekać i wymagają szybkiej interwencji. Początkowo zgłaszamy się o pomoc finansową do rodziny, przyjaciół. Niestety na ich pomoc nie możemy liczyć. W tym momencie zaczynają się schody. Zastanawiamy się jakie kroki poczynić, aby rozwiązać zaistniały problem. Siadamy przed internetem szukamy pożyczki, która spełni nasze oczekiwania finansowe, nie obciąży zbytnio naszego budżetu domowego, nie będzie wymagała zaświadczeń o dochodach, podpisywania stert dokumentów, szukania odpowiedniej placówki bankowej. 

Jedną z ciekawych propozycji kredytowej są pożyczki ExtraPortfel. Jest to sprawdzona marka, która udziela pożyczek przez internet. Jej najważniejsze zalety to:

 • MINIMUM FORMALNOŚCI,
 • KOMFORT – ZAŁATWIENIE WSZELKICH FORMALNOŚCI BEZ KONIECZNOŚCI WYCHODZENIA Z DOMU, ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU (nie trzeba tracić czasu na jeżdżenie po placówkach bankowych, podpisywania stert dokumentów, załatwiania zaświadczeń o dochodach, zarobkach, czekania na rozpatrzenie naszego wniosku),
 • SZYBKA DECYZJA O UDZIELENIU POŻYCZKI,  w ciągu kilku minut dowiemy się o tym, czy nasz wniosek został rozpatrzony pozytywnie i będziemy mogli skorzystać z pożyczki).
 • SZYBKI PRZELEW NA PODANE PRZEZ NAS KONTO BANKOWE – PO POZYTYWNYM ROZPATRZENIU WNIOSKU,
 • NASZE DANE SĄ BEZPIECZNE I POUFNE, wykorzystywane są jedynie dla potrzeb marki ExtraPortfel, nie są udostępniane innym jednostkom, placówką, są bezpieczne,
 • DYSPOZYCYJNOŚĆ DWADZIEŚCIA CZTERY GODZINY NA DOBĘ, W RAZIE JAKICHKOLWIEK WĄTPLIWOŚCI, NIEJASNOŚCI, PYTAŃ.

Jak można skorzystać z pożyczki online ExtraPortfel? Wystarczą trzy proste kroki:

 1. Należy podać sumę jaką chcemy pożyczyć oraz datę spłaty pożyczki. Następnie należy wypełnić wniosek online.
 2. Należy poczekać kilka minut na decyzję, w sprawie udzielanej pożyczki.
 3. Po zatwierdzeniu zgody na udzielenie pożyczki, czekamy na przelew bankowy, na podany przez nas numer rachunku bankowego.

Z pożyczki może skorzystać każda pełnoletnia osoba, posiadająca źródło dochodu, które umożliwi jej spłatę zaciągniętej pożyczki oraz, która posiada konto bankowe, na które zostaje przekazana kwota pożyczki.

Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 45 dni.

Dla osób, które zaciągają pożyczkę w ExtraPortfel po raz pierwszy maksymalna suma pożyczki wynoci 3000 złotych. Dla stałych klientów do 6000 złotych.

Dane kontaktowe oraz teleadresowe ExtraPortfel:

W razie pytań, nieścisłości, można skorzystać z kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 22 388 – 66 – 66. Można również skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej ExtraPortfel. Istnieje również możliwość kontakty e-mail: info@extraportfel.pl. Siedziba placówki znajduje się w Warszawie, Al. Jerozolimskie 134.

Osoby, które potrzebują natychmiast dodatkowego zastrzyku finansowego mogą skorzystać z pożyczki online ExtraPortfel. Jest to marka, która udziela pożyczek:

 • bez konieczności wychodzenia z domu,
 • bez zaświadczeń o dochodach,
 • bez dodatkowych stert papierów,
 • za pośrednictwem internetu.

Dzięki takiej możliwości załatwienia pożyczki oszczędzamy czas. Wystarczy usiąść w domu przed komputerem. Wypełnić formularz. Poczekać kilka minut na decyzję. Następnie czekać na pieniądze, które zostaną nam przelane na nasze konto bankowe, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Nasze dane są bezpieczne. Wykorzystywane tylko do celów ExtraPortfel. Nie są przekazywane dalej. Dzięki pożyczce możemy naprawić zepsuty samochód, wymienić lub kupić nowy sprzęt RTV lub AGD, wykupić drogie leki lub spłacić inne zadłużenie. Możemy rozwiązać problem nieprzewidzianego, niespodziewanego wydatku, gdy akuratnie nie dysponujemy wolnymi środkami. Dodatkowy zastrzyk gotówki, w sytuacjach, które nie mogą poczekać jest bardzo przydatny. Warto rozważyć pożyczkę w ExtraPortfel. Warto zapoznać się ze stroną marki, a w razie pytań, wątpliwości skorzystać z kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Stefan Rączka