Menu

Finansowe Posiłki opinie

7 listopada 2018 - Finansowe Posiłki
Finansowe Posiłki opinie

Finansowe Posiłki – najważniejsze informacje

Dokładna nazwa przedsiębiorstwa brzmi Aventous Group Sp. z o.o. Siedziba zlokalizowana jest w Białymstoku przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2B. Z przedstawicielami Finansowych Posiłków można kontaktować się drogą:

Firma pracuje od poniedziałku do piątku od 07:30 do 21:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 17:00. Finansowe Posiłki zaliczane są do grona czołowych marek pożyczkowych w Polsce. Wynika to z faktu, że należy ona do Aventous Group Sp. z o.o, która z powodzeniem zarządza również markami takimi jak Smart Pożyczka oraz Pożyczkaplus, które również bardzo często goszczą w rankingach pożyczkowych na wysokich miejscach. Finansowe Posiłki, podobnie jak inne marki, mogą pochwalić się posiadaniem prostej i szybkiej weryfikacji wniosków pożyczkowych oraz bardzo szybką wysyłką pieniędzy. Rzesze zadowolonych Klientów potwierdzają również profesjonalne podejście do Klienta. 

Darmowa pożyczka dla nowych pożyczkobiorców

Finansowe Posiłki specjalizują się w oferowaniu pożyczek krótkoterminowych, tak zwanych chwilówek. Każdy nowy Klient posiada prawo do zaciągnięcia w 100% darmowej pożyczki, której kwota może wynosić od 200 do 3000 złotych. Okres spłaty wynosi wówczas 10, 15, 20, 25 bądź 30 dni. Aby chwilówka była darmowa, należy spłacić ją w odpowiednim terminie.

Wszystkie kolejne pożyczki można zaciągać na te same kwoty jak w przypadku pierwszego zobowiązania. Różnica jednak jest taka, że będą to pożyczki płatne. Ich koszt wynikał będzie z prowizji za udzielenie pożyczki a także oprocentowania nominalnego, którego wysokość jest równe 10% w skali roku.

Do kogo kierują swoją ofertę Finansowe Posiłki?

Finansowe Posiłki pożyczek udzielają osobom, które:

Sprawdzane bazy danych

Finansowe Posiłki udzielają pożyczek wyłącznie osobom, które są wiarygodne finansowo, tj. nie posiadają żadnych zaległości w spłatach ani zadłużenia. Firma korzysta z wglądu do następujących baz danych:

Przedłużenie terminu spłaty

Nie istnieje możliwość przedłużenia terminu zobowiązania w firmie Finansowe Posiłki. Dlatego też terminowe spłacanie pożyczek jest kluczowe. W przypadku nie przestrzegania określonych terminów pożyczkobiorcę spotkają przykre konsekwencje. Jeśli pożyczkobiorca będzie uchylał się od spłaty, pożyczkodawca przeprowadzi następujące czynności interwencyjne:

Rachunki bankowe posiadane przez Finansowe Posiłki

Finansowe Posiłki posiadają konta bankowe w następujących bankach:

Pożyczkobiorca, który posiada konto w jednym z powyżej wymienionych banków pieniądze na konto powinien otrzymać bardzo szybko. Z kolei, jeśli posiada rachunek w innym banku, na zaksięgowanie przelewu będzie musiał poczekać zgodnie z harmonogramem, który opiera się na następującym schemacie: sesje wychodzące w banku nadawcy odbywają się w godzinach 08:00, 12:00 oraz 14:00-15:00. Z kolei sesje Krajowej Izby Rozliczeniowej mają miejsce w godzinach 10:30-11:00, 14:30-15:00 i 17:00-17:30. Sesje przychodzące w banku odbiorcy odbywają się około 11:00, 15:00 i 17:30.