Kredyt1000 opinie

Kredyt1000 opinie

Kredyt1000 podstawowe informacje

Kredyt1000 to instytucja finansowa pozabankowa świadcząca usługi z zakresu pożyczek krótkoterminowych online. Firma wchodzi w skład grupy POLI INVEST Sp. z o.o. , istniejącej na polskim rynku od 2009 roku. Firma wyróżnia się szybkim procesem obsługi klientów, minimum formalności do spełnienia, a także możliwością udzielenia pożyczki dla osób, które figurują w Krajowym Rejestrze Dłużników.

Kto może liczyć na pożyczkę w Kredyt1000?

Standardowe wymogi nie różnią się od tych, które można spotkać w innych instytucjach, zatem poniżej zestawienie wymagań Kredyt1000:
wiek od 18-70 lat
obywatelstwo polskie
dowód osobisty, a co za tym idzie numer PESEL
brak widoczności naszej osoby w KRD
zatrudnienie, dające regularne dochody

Oferta Kredyt1000

Do dyspozycji mamy kwotę z zakresu 500-3000 PLN, a rozłożyć tę pożyczkę możemy na dogodne raty do nawet 90 dni. Raty spłacane są w miesięcznych okresach na podstawie harmonogramu spłat.
Koszty pożyczki ustalane są indywidualnie, gdyż zależą od kwoty jaką chcemy uzyskać oraz od ilości rat. W skład kosztów kredytu wchodzi m.in oprocentowanie oraz opłata administracyjna. Wszystkie koszty jednak są nam dokładnie znane przed podpisaniem umowy, w związku z czym po dokładnym zapoznaniu się możemy podjąć ostateczną decyzję.
Istnieje jednak sytuacja, że umowę pożyczki będziemy chcieli anulować, ponieważ doszliśmy do wniosku, że te pieniądze nie będą nam potrzebne. W takim przypadku mamy możliwość odstąpienia od umowy, natomiast konieczny będzie wtedy zwrot uzyskanej pożyczki w ciągu 30 dni.

Kredyt1000 rozumie życiowe sytuacje, co sprawia, że możliwe jest uzyskanie pożyczki, której proces ominie weryfikację naszych danych w BIK oraz innych rejestrach bankowych, mogących dać negatywną decyzję. Aby skorzystać z takiej możliwości, konieczny będzie nasz indywidualny kontakt z Doradcą, ponieważ do każdego klienta Kredyt1000 podchodzi personalnie i wspólnie stara się znaleźć dogodne rozwiązanie. Wymogiem w takiej sytuacji będzie udokumentowanie dowolnego źródła uzyskiwanych przez nas dochodów. Może to być renta, emerytura czy też dochód z umów cywilno-prawnych.

Sprawdzane rejestry

Kredyt1000 określa, iż pod uwagę bierze dwa rejestry przy procesowaniu wniosku o pożyczkę i jest nim BIK oraz KRD.

Jak przedłużyć spłatę, czyli co zrobić jeśli nie radzę sobie ze spłatą?

Przedłużenie spłaty możliwe jest w momencie jeśli zostaną wpłacone odpowiednie kwoty na poczet m.in: odsetek, opłat administracyjnych, monitów listownych lub innych kosztów windykacyjnych. Po wpłacie na odpowiednie konto bankowe nastąpi możliwość przedłużenia pożyczki. Dyspozycję taką można zlecić w panelu klienta. Będziemy wówczas proszeni o wypełnienie dedykowanego wniosku.

Rachunku bankowe

Kredyt1000 udostępnia trzy rachunki bankowe, na które klient może dokonywać wpłat związanych z pożyczkami. Są to konta w bankach: PKO BP, Alior Bank oraz Banku Spółdzielczym.

Jak zawnioskować prawidłowo o pożyczkę w Kredyt1000?

Aby otrzymać pożyczkę należy wykonać kilka szybkich kroków mogących maksymalnie usprawnić proces obsługi.
Pierwszą rzeczą będzie rejestracja konta w serwisie internetowym Kredyt1000. Ograniczy się to do podania prostych i podstawowych danych oraz numeru konta bankowego , na które zostaną przelane pieniądze, jednak istotne jest, aby wypełnić te dane zgodnie z prawdą.

Zasadniczym elementem rejestracji będzie dokonanie dobrze znanej w takich przypadkach opłaty weryfikacyjnej czyli przelewu na określoną kwotę (tutaj – 1 zł) na wskazany przez pożyczkodawcę rachunek, celem potwierdzenia naszych danych złożonych przy wypełnianiu wniosku.

Dlatego ważne jest aby przelew był wysłany z naszego konta.

Kwota przelewu jest oczywiście zwracana bo pozytywnej weryfikacji!

Po rejestracji, powinniśmy się zalogować do naszego konta. Zobaczymy tam „koszyk przelewów” zawierający aktualną ofertę przygotowaną dla nas. Po wyborze oferty należy zaakceptować jej warunki poprzez podanie hasła. Będzie to proces równoznaczny z zaakceptowaniem umowy i przystąpieniem do procesu udzielenia pożyczki.

Jak widać, uzyskanie pożyczki w Kredyt1000 nie jest rzeczą trudną, gdyż wszystko dzieje się szybko i z minimum formalności. Ostatnim etapem jest oczekiwanie na decyzję, która będzie przekazana SMS-em, niezależnie od wyniku. Środki pieniężne po jej podjęciu niezwłocznie przelewane są na nasze konto.

Dane kontaktowe

POLI INVEST Sp. z o.o.
ul. Lityńskiego 16 B lok. 31
16-400 Suwałki
Numer telefonu: +48 698 290 110
Adres e-mail: info@kredyt1000.pl

Stefan Rączka