Kuki – Opinie i najważniejsze informacje

Kuki – Opinie i najważniejsze informacje

Rynek pożyczkowy w Polsce nieustannie się rozwija. Wraz ze wzrostem zainteresowania usługami pożyczkowymi rośnie również liczba firm pożyczkowych, które proponują swoim klientom coraz atrakcyjniejsze warunki pożyczania pieniędzy. W chwili obecnej znalezienie propozycji, która najpewniej odpowiadałaby naszym potrzebom, nie powinno stanowić problemu. Istnieje wiele porównywarek, dzięki którym możemy w szybki i prosty sposób znaleźć ofertę, która w pełni będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami. W niniejszym artykule w sposób niezwykle dokładny prezentujemy ofertę firmy pożyczkowej Kuki. Ponadto, przedstawiamy również Kuki opinie. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury! 

Firma pożyczkowa Kuki – najważniejsze informacje 

Kuki to firma pożyczkowa, którą zalicza się do grona najmłodszych przedsiębiorstw zajmujących się udzielaniem pożyczek-chwilówek online na rynku. Kuki jest pożyczkodawcą, który stara się pozyskiwać jak najszersze grono klientów za sprawą niezwykle ciekawych promocji i akcji specjalnych. Kuki proponuje swoim nowo zarejestrowanym klientom pierwszą darmową pożyczkę, której wysokość może wynosić nawet 5000 złotych. Warto również w tym miejscu wspomnieć o kwocie kolejnej pożyczki, ponieważ może ona wynosić nawet 15000 złotych. Oczywiście, nie będzie to kwota dostępna dla każdego klienta, jednak będzie odpowiednio dopasowano do zdolności kredytowej danego pożyczkobiorcy. 

Maksymalny termin spłaty pożyczki-chwilówki w Kuki wynosi klasycznie 30 dni, jednak istnieje możliwość jej swobodnego przedłużenia. Jeśli zajdzie taka potrzeba, Kuki oddaje nam możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o dodatkowe 7, 14 bądź 30 dni. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie dla wszystkich tych, których spotkają jakiekolwiek niespodziewane okoliczności, które spowodują, że nie będą mogli spłacić swojej pożyczki w terminie określonym w umowie. Warto zapłacić za przedłużenie terminu spłaty, niż bać się, iż ze względu na brak terminowej spłaty pożyczki Kuki wpisze nas do rejestru BIK. 

Co trzeba zrobić, aby dostać pożyczkę w Kuki? 

Aby dostać pożyczkę w Kuki należy spełnić kilka standardowych warunków. Kuki przewiduje dla swoich nowych klientów bardzo atrakcyjną ofertę. Podczas pierwszego ubiegania się o pożyczkę, można liczyć na uzyskanie kwoty rzędu 5000 złotych. Co ważne: jest to pożyczka całkowicie darmowa (RRSO 0%). Oznacza to, że oddajemy dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy. Zanim będziemy mogli uzyskać tę pożyczkę w Kuki, musimy spełnić oczywiście kilka warunków. Są one następujące: 

  • wiek od 21 do 75 lat, 
  • posiadanie polskiego obywatelstwa oraz dowodu osobistego,
  • posiadanie adresu zamieszkania bądź zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, 
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej, 
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. 

Stefan Rączka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.