Menu

ŁatwyKredyt opinie

30 listopada 2018 - Łatwy kredyt
ŁatwyKredyt opinie

Łatwy Kredyt – dane podstawowe

Pełna nazwa firmy brzmi PolCredit Sp. z o.o. Jej siedziba zlokalizowana jest w Warszawie przy ulicy Pokornej 2, lok. 1044. Z konsultantami firmy Łatwy Kredyt można skontaktować się:

Firma posiada także swoją stronę internetową www.latwykredyt.pl Przedstawiciele firmy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 22:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 20:00. Marka Łatwy Kredyt jest łotewskim produktem, który z roku na rok zdobywa coraz większe liczby zadowolonych Klientów. Jej właścicielem jest łotewska firma Lateo Lizings, która może pochwalić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży finansowej. Powyższe skutkuje tym, że Łatwy Kredyt jest w stanie oferować swoim Klientom szybkie oraz wygodne pożyczki na jasno określonych zasadach drogą internetową. Przy okazji Łatwy Kredyt dba o zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Łatwy Kredyt kładzie również duży nacisk na wysoką jakość obsługi Klientów. 

Pierwsza pożyczka – warunki

Łatwy Kredyt oferuje Klientom przede wszystkim pożyczki krótkoterminowe, które potocznie nazywa się chwilówkami. Zła informacja jest taka, że firma nie udziela darmowych pożyczek nawet dla nowych Klientów. Wszystkie pożyczki obciążone są prowizją. Osoba pożyczająca pieniądze po raz pierwszy może liczyć na kwotę z przedziału 100-1500 złotych. Okres spłaty wynosi od 15 do 30 dni. Przy braniu drugiej i kolejnej pożyczki maksymalna kwota wzrasta do 3000 złotych. Także w tym przypadku termin spłaty wynosi od 15 do 30 dni.

Kto może zostać pożyczkobiorcą Łatwego Kredytu?

Na otrzymanie pożyczki w Łatwy Kredyt liczyć mogą osoby, które spełniają następujące warunki:

Rachunki posiadane przez Łatwy Kredyt

Każdy wnioskodawca, który zdecyduje się na zweryfikowanie swojej tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego powinien pamiętać, że najlepiej będzie, gdy zostanie on zlecony w ramach tego samego banku, w jakim rachunek posiada Łatwy Kredyt. Wówczas taki przelew zostanie zaksięgowany w sposób natychmiastowy. Łatwy Kredyt ma rachunki w niżej wymienionych bankach:

Czas oczekiwania na pieniądze

Wniosek o pożyczkę w Łatwy Kredyt wypełnia się w ciągu kilku minut. Ostateczna decyzja pożyczkowa wydawana jest najczęściej w maksymalnie kilkanaście minut. Należy jednak pamiętać, by złożyć wniosek w czasie godzin pracy firmy.

Bazy danych sprawdzane przez Łatwy Kredyt

Dla zweryfikowania zdolności kredytowej potencjalnego Klienta Łatwy Kredyt sprawdza informacje w następujący rejestrach dłużników:

Przedłużenie terminu spłaty

Nie istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty zobowiązania w Łatwy Kredyt. Klienci, którzy będą unikali spłaty pożyczki, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi, takimi jak: