Lendon.pl opinie

Lendon.pl opinie

Pożyczka w LendOn.pl

Firma pożyczkowa LendOl.pl, działająca w ramach Creamfinanse Poland Sp. z o. o. oferuje klientom pożyczki w kwocie do 5000 zł, przyznawane w drodze wniosku, składanego przez internet, za pośrednictwem platformy serwisu LendOn.pl. Działająca na terenie Polski instytucja to firma międzynarodowa, której oferta dostępna jest w takich krajach jak Hiszpania, Meksyk, Gruzja, Czechy, Dania, Łotwa. LendOn.pl jest instytucją finansową, która działa na zasadach bezpieczeństwa danych, dbając o prywatność i poufność danych swoich klientów oraz wysoką jakość usług. Sprawnie działająca obsługa klienta, z dostępnym numerem telefonu kontaktowego: 22 388 64 44, funkcjonującym siedem dni w tygodniu oraz możliwym kontaktem w drodze wiadomości mailowej: info@lendon.pl to gwarancja stałego kontaktu z firmą oraz możliwość uzyskania informacji w zakresie swoich zobowiązań.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w LendOn.pl?

Jeżeli zainteresowała Cię oferta firmy LendOn.pl, wystarczy za pośrednictwem strony internetowej https://www.lendon.pl dokonać rejestracji w serwisie i wypełnić krótką ankietę rejestracyjną. Po dokonaniu rejestracji, trzeba będzie uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 0,01 zł, a następnie złożyć wniosek o pożyczkę. Chwilówka w LendOn.pl to gwarancja rozpatrzenia wniosku w drodze internetowej, w ciągu kilku godzin. Pozytywną weryfikację w LendOn.pl ma szansę przejść obywatel Polski, legitymujący się aktualnym dowodem osobistym, posiadający stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski. Aby móc ubiegać się o pożyczkę, trzeba spełnić warunek wieku. Oferta LendOn.pl skierowana jest do osób w przedziale wiekowym pomiędzy 21, a 70 rokiem życia. Pożyczka nawet do 5000 zł może zostać przyznana osobie, która ma pozytywną historię kredytową, a jej dane nie są umieszczone w rejestrach dłużników. Jeżeli z powodu trudności finansowych lub nieregularnego spłacania wcześniejszych zobowiązań, Twoje dane figurują w BIK, firma LendOn.pl nie rozpatrzy pozytywnie wniosku o pożyczkę, doradzając inną formę rozwiązania Twojego problemu finansowego, formę konsultacji z osobą, która pomoże Ci opanować sztukę rozsądnego planowania wydatków.

Jakie zasady dla pierwszej pożyczki w LendOn.pl?

Jesteś nowym klientem LendOn.pl, zarejestrowanym w systemie internetowym formy, przeszedłeś procedurę rejestracji i weryfikacji wniosku kredytowego. Co dalej? Specjaliści LendOn.pl określą, jaką maksymalnie kwotę możesz pożyczyć. W przypadku pierwszej pożyczki może być to kwota o maksymalnej wartości 3000 zł, przyznawana na okres 62 dni. Dla pierwszej pożyczki współczynnik RRSO będzie wynosił 0%, co oznacza, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów, związanych z oprocentowaniem kredytu. W firmie LendOn.pl nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki, jednak dla klientów, którzy będą mieli trudność ze spłata zobowiązania, firma oferuje inne rozwiązanie. Dzięki instytucjom, współpracującym z LendOn.pl możliwe będzie refinansowanie pożyczki, co pozwoli uniknąć naliczania odsetek za opóźnienie wpłaty dla LendOn.pl, wydłużając termin spłaty o 10, 20 lub 30 dni. Odsetki za nieterminowa spłatę zadłużenia naliczane są w wysokości dwukrotności kwoty odsetek ustawowych, określonych w Kodeksie Cywilnym.

Kiedy można ubiegać się o kolejną pożyczkę?

W przypadku terminowej spłaty zobowiązania, można złożyć wniosek o kolejną pożyczkę w LendOn.pl. Aktualna może być jedna pożyczka online, dlatego przed spłatą nie ma możliwości wnioskowania o kolejną. Kolejna pożyczka w LendOn.pl to możliwość uzyskania nawet 5000 zł na korzystnych warunkach dla stałych klientów. Przy wnioskowanej kwocie 1000 zł, nie poniesiesz kosztów opłaty przygotowawczej, a prowizja za udzielenie kredytu będzie naliczona w wysokości 274 zł. Kwota, wyliczona ze wskaźnika RRSO będzie kształtowała się na poziomie 1958%. Pieniądze uzyskane w drodze pożyczki od LendOn.pl trafią na Twój rachunek bankowy jeszcze tego samego dnia po otrzymaniu pozytywnej decyzji, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek problemów możesz zasięgnąć porady pracowników, będących do dyspozycji pod numerem 22 388 64 44. LendOn.pl to rozsądna opcja, gdy szybko potrzebujesz pieniędzy.

e-mail: info@lendon.pl

tel.:  22 388 6 444

Stefan Rączka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.