Lime opinie

Lime opinie

Lime Credit – pożyczka ratalna online

Jedną z ciekawych ofert pożyczek krótkoterminowych online jest Lime Credit. Jest to oferta, z którą warto się zapoznać, gdy spotkają nas nieprzewidziane wydatki, a nie dysponujemy aktualnie wolnymi środkami. Firma oferuje pożyczki przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu, załatwiania szeregu dokumentów, zaświadczeń o zarobkach. Jest to oferta przeznaczona dla osób, które:

 • znalazły się w trudnej sytuacji finansowej – potrzebują pieniędzy na naprawę samochodu, sprzętu RTV lub AGD, spłatę innego zadłużenia, niespodziewany, wysoki rachunek, do uregulowania, zakup drogich leków w wyniku nieszczęśliwego wypadku, ciężkiej choroby,
 • ukończyły osiemnasty rok życia,
 • posiadają dowód osobisty,
 • posiadają numer rachunku bankowego,
 • oraz dostęp do internetu oraz telefonu,

Firma sprawdza zdolność kredytową swoich klientów, dlatego też osoba ubiegająca się o pożyczkę musi mieć stałe źródło dochodu, zatrudnienie. Pożyczki udzielane są dwadzieścia cztery godziny na dobę. W dzień i w nocy.

Lime Credit jest firmą udzielającą pożyczek online, klientom indywidualnym. Działa ściśle z rekomendacjami Komisji Nadzoru Finansowego oraz oraz ustawodawstwem Rzeczpospolitej Polskiej – Kodeks Cywilny, Ustawa o Kredycie Konsumenckim. Wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego.

Gwarantuje bezpieczeństwo, podawanych danych, które wykorzystywane są tylko dla celów weryfikacyjnych firmy. Dane nie są nigdzie indziej udostępniane. Dane osobowe klientów są w pełni chronione.

Firma posiada program lojalnościowy, dla stałych klientów, spłacających pożyczki na czas. mogą oni liczyć na atrakcyjne rabaty, podczas zaciągania kolejnych pożyczek. Spłacając pożyczki w terminie możemy liczyć na następujące rabaty:

 1. pierwsza pożyczka 100%,
 2. druga pożyczka – 25%,
 3. trzecia pożyczka – 15%,
 4. czwarta pożyczka – 20%,
 5. piąta pożyczka – 25%,
 6. szósta pożyczka – 30%,
 7. siódma pożyczka – 35%,
 8. ósma pożyczka -40%,
 9. dziewiąta pożyczka – 45%,
 10. 10 – pożyczka – 50%.

Dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy ubiegają się o pożyczkę w Lime Credit oferta przedstawia się następująco:

 1. Należy założyć darmowy profil na stronie Lime Credit. Należy uzupełnić dane o sobie takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, numer pesel, numer telefonu komórkowego, oraz adres e-mail.
 2. Należy uzupełnić dodatkowe dane na temat swojej osoby oraz podać numer rachunku bankowego.
 3. Następnie należy wybrać kwotę pożyczki, jaka jest nam potrzebna oraz okres jej spłaty. Jeżeli cała weryfikacja przejdzie pomyślnie i będziemy mogli skorzystać z pożyczki umowa zostaje podpisana za pomocą kodu wysłanego na nasz numer telefonu komórkowego. Po podpisaniu umowy pieniądze trafiają bezpośrednio na podany przez nas wcześniej numer rachunku bankowego.
 4. Cała procedura trwa zaledwie 5 minut. 3 minuty na rejestrację, 2 minuty na weryfikację danych, 1 minuta na przelew środków na podany rachunek bankowy.
 5. Pierwsza pożyczka jest całkowicie za darmo, RRSO wynosi 0 %, nie ma dodatkowych opłat, prowizji, ukrytych kosztów. Tyle ile pożyczamy tyle oddajemy.
 6. Kwota pożyczki wynosi do 3250 złotych, a okres spłaty wynosi od 7 dni do 30 dni.
 7. Spłata pożyczki wygląda następująco. Wchodzimy na swój profil. Wpisujemy swój numer telefonu komórkowego oraz hasło rejestracji. Następnie naciskamy przycisk zwróć pożyczkę. Dokonujemy przelewu z konta bankowego bez naliczania prowizji, za polecenie zapłaty.
 8. Istnieje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki o 7 dni, 14 dni, 21 dni. Naliczane są wtedy dodatkowe opłaty. Jeśli nie możemy spłacić pożyczki w terminie należy skonsultować się z Biurem Obsługi Klienta. Pożyczkę można wielokrotnie przedłużać po naliczeniu dodatkowych opłat.

Dla klientów, którzy korzystali już z pożyczki w Lime Credit, mają założony już swój profil, z uzupełnionymi danymi osobowymi oraz telefonicznymi, e-mailowymi, numerem rachunku bankowego cały proces trwa zaledwie minutę.

Wystarczy mieć spłaconą pierwszą pożyczkę. Wejść na swój profil. Wybrać kwotę oraz okres kredytowania. Podpisać umowę za pomocą kodu rejestracyjnego, otrzymanego z smsa, który otrzymamy na nasz numer telefonu. Pieniądze natychmiast trafiają na konto bankowe.

Korzyści dla wszystkich klientów:

 • bezpieczeństwo danych osobowych,
 • brak dodatkowych, ukrytych kosztów, opłat, prowizji,
 • czytelna umowa,
 • brak prowizji za wcześniejszą spłatę pożyczki,
 • poprawa historii kredytowej,
 • natychmiastowe przelewy na rachunek bankowy, po podpisaniu umowy,
 • bezpłatne informację wysyłane SMSem,
 • wielokrotne przedłużanie pożyczki, na swoim profilu,
 • unikalny, atrakcyjny program lojalnościowy, dla zaufanych klientów.
 • pożyczki udzielane dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu,
 • szybka, bezpłatna rejestracja do swojego profilu,
 • szybka decyzja na temat udzielenia pożyczki.

Dane telefoniczne oraz teleadresowe:

Biuro Obsługi Klienta – (+48) 22 349 95 14 czynne od poniedziałku do piątku w godzinach – 9:00 – 17:00.

Możliwość zadania pytania, dowiedzenia się więcej na temat oferty za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Lime Credit.

Siedziba Firmy Lime Credit znajduje się w Krakowie, przy ul. Świętego Filipa 23/6, 31-150 Kraków.

Lime Credit jest firmą, która udziela pożyczek ratalnych online dwadzieścia cztery godziny na dobę siedem dni w tygodniu. Jeżeli potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki, warto zapoznać się z ofertą firmy.

Stefan Rączka