MiniCredit opinie

MiniCredit opinie

Instytucja finansowa MiniCredit Sp. z o. o., zarejestrowana w Warszawie, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, funkcjonuje na zasadzie przyznawania pożyczek krótkoterminowych, o które można wnioskować w drodze wniosku, składanego przez internet. Firma MiniCredit wyróżnia się na tle konkurencyjnych firm wyjątkową jawnością swoich postępowań i danych. Klient, zainteresowany oferta MiniCredit może sprawdzić na stronie internetowej wszelkie dane przedsiębiorstwa, zapoznać się ze wzorem umowy kredytowej oraz szczegółowo prześledzić etapy, niezbędne do uzyskania pożyczki. 

Komu dedykowane są pożyczki krótkoterminowe w MiniCredit?

Aby proces weryfikacji zakończył się decyzją o przyznaniu pożyczki, należy spełnić kilka warunków, które determinują pozytywną opinię. Przede wszystkim, aby móc uzyskać pożyczkę w MiniCredit, trzeba być obywatelem Polski,  posiadającym numer ewidencyjny PESEL, aktualny dowód osobisty, stały adres zamieszkania na terytorium Polski oraz znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat. Na tym nie koniec wymogów, określonych przez MiniCredit. Pożyczkę w tej firmie może uzyskać osoba, której dane nie są umieszczone w rejestrach dłużników, posiadająca stałe źródło dochodów, umożliwiające spłatę zadłużenia, która dokona rejestracji w systemie internetowym MiniCredit i przejdzie przez kolejne etapy weryfikacji profilu nowego klienta.

Pierwsza pożyczka w MiniCredit, jak ją uzyskać?

Odwiedzenie strony internetowej https://mini-credit.pl/ jest pierwszym krokiem w celu uzyskania pierwszej pożyczki w firmie finansowej MiniCredit. W sytuacji, gdy oferta wyda Ci sie interesująca, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, jakie będą pojawiały się na ekranie komputera, pozwalające sprawnie dokonać procesu rejestracji w serwisie. Gdy wypełnisz formularz, otrzymasz wiadomość z kodem aktywacyjnym, który będzie niezbędny do zakończenia weryfikacji. Możesz już złożyć wniosek o pożyczkę, oczywiście przez internet. Będzie potrzebna realizacja opłaty rejestracyjnej, w wysokości 0,01 zł, którą należy wpłacić na jeden z pięciu rachunków bankowych firmy. W tytule należy zawrzeć informację o akceptacji warunków ramowej umowy pożyczki MiniCredit. Proces weryfikacji wniosku jest przeprowadzany sprawnie. W sytuacji, gdy możesz uzyskać pożyczkę, pieniądze trafią na Twoje konto bankowe w ciągu godziny od wydania decyzji, kiedy posiadasz rachunek w jednym z banków, który pokrywa się z jednym z banków, które obsługują konta MiniCredit. Jeżeli Twój rachunek został założony w innym banku, środki dotrą w ciągu doby.

Czym charakteryzuje się pierwsza pożyczka w MiniCredit?

Dla nowych klientów firmy MiniCredit przygotowana została oferta pożyczki o maksymalnej wartości 1500 zł, którą należy spłacić w ciągu 30 dni. Na dzień podpisania umowy ramowej wskaźnik RRSO jest określony na poziomie 0%. Oznacza to, że biorąc pożyczkę w MiniCredit po raz pierwszy, nie ponosisz kosztów dodatkowych, a po trzydziestu dniach powinieneś zwrócić taką kwotę, jaką pożyczyłeś. Oczywiście można dokonać przedłużenia terminu spłaty pożyczki o 7, 15 lub nawet 30 dni, jednak w tym przypadku naliczane są dodatkowe opłaty, jawnie ustalane. Spłata pożyczki odbywa się w formie przelewu na jedno z kont MiniCredit, istniejące w mBanku, Banku Zachodnim WBK, PKO Banku Polskim, Banku PeKaO, Alior Banku. W przypadku pytań i wątpliwości, można kontaktować się z infolinią MiniCredit, działającą przez całą dobę, 7 dni w tygodniu pod numerem: 22 266 83 55. Informacje można uzyskać również drogą e-mailową, poprzez: info@mini-credit.pl

Potrzebujesz następnej pożyczki?

Pożyczając w MiniCredit kolejny raz, możesz wnioskować o pożyczkę w wysokości do 5000 zł. Pozytywna decyzja kredytowa uzależniona jest od pozytywnej weryfikacji wniosku na podstawie danych, jak w przypadku pierwszej pożyczki. Prowizja, pobierana jest wtedy na jawnie określonych zasadach, informacja o RRSO również jest podana klientowi w dostępnych dokumentach, aby uniknąć nieporozumień przy spłacie pożyczki. Również można przedłużyć termin spłaty.

Stefan Rączka