Monedo Now: opinie na temat pożyczkodawcy oraz struktura oferty

Monedo Now: opinie na temat pożyczkodawcy oraz struktura oferty

Dostępne w sieci monedo now opinie w sposób jednoznaczny dowodzą, że firma ta stanowi jedną z najlepiej ocenianych instytucji pożyczkowych na polskim rynku. Klienci chwalą właściwie wszystkie elementy oferty Monedo Now. Jak jednak owa oferta prezentuje się w szczegółach oraz co warto wiedzieć na temat pożyczek w Monedo Now przed złożeniem wniosku? Postarajmy się odpowiedzieć na te pytania.

1. Jakie rozwiązania są dostępne w ofercie Monedo Now?

Monedo Now to instytucja pożyczkowa specjalizującą się w długoterminowych pożyczkach ratalnych. Firma nie oferuje tzw. chwilówek, a więc typowych szybkich pożyczek pozabankowych na niewielkie kwoty oraz przy relatywnie krótkim okresie spłaty. Pod względem konstrukcji oferty Monedo Now znacznie bardziej przypomina banki, niż typowe firmy pożyczkowe. Klient składający wniosek pożyczkowy w Monedo Now może otrzymać pożyczkę na kwotę do 20 tysięcy złotych oraz z okresem spłaty rozłożonym na 48 miesięcy. Dostępne monedo now opinie wskazują, że oferta tej instytucji pożyczkowych przez wielu klientów jest traktowana jako świetna alternatywa dla kredytów w bankach.

2. Czy pożyczki w Monedo Now są drogie?

Monedo Now należy do najlepiej ocenianych na rynku firm pożyczkowych w ogromnej mierze ze względu na wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowe pożyczek. Zależnie od preferowanego przez pożyczkobiorcę okresu spłaty, RRSO dla pożyczki ratalnej w Monedo Now będzie oscylować w granicach 18-12%. Jak więc widać, jest to wynik jak najbardziej porównywalny z ofertami wielu banków.

3. Czy Monedo Now to firma rzetelna?

Tak. Monedo Now jest jednym z największych, najbardziej sprawdzonych oraz najbardziej renomowanych pożyczkodawców pozabankowych, jacy działają na polskim rynku. Firma posiada status instytucji pożyczkowej oraz widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych przy Komisji Nadzoru Finansowego. Oferta pożyczkodawcy była wielokrotnie recenzowana a opinie o monedo now formułowane przez specjalistów zajmujących się sektorem pożyczkowym są jednoznacznie pozytywne.

4. Czy Monedo Now sprawdza klienta w bazach?

Oczywiście, że tak. Podobnie, jak ma to miejsce w przypadku ogromnej większości renomowanych instytucji pożyczkowych, klient musi się liczyć z tym, że jego dane zostaną sprawdzone zarówno w BIK, jak też w KRD, ERIF oraz innych, najbardziej popularnych biurach. Na swojej witrynie internetowej Monedo Now zastrzega, że jednym z kluczowych warunków, jakie muszą zostać spełnione, aby otrzymać pożyczkę w tej firmie, jest posiadanie przez konsumenta pozytywnej historii kredytowej. Oznacza to w tym wypadku, że nie możemy posiadać negatywnych wpisów w bazach a tym bardziej np. znajdować się w trakcie windykacji zadłużenia.

5. Czy oferta Monedo Now zawiera liczne opcje dodatkowe?

Nie. Monedo Now należy do pożyczkodawców, których oferta cechuje się wyjątkowo prostą i czytelną konstrukcją. Firma oferuje tylko i wyłącznie pożyczki ratalne na kwotę do 20 tysięcy oraz z okresem spłaty do 48 miesięcy. Nie znajdziemy tutaj ani specjalnej oferty dla pierwszej pożyczki, ani też, chociażby opcji przedłużenia umowy pożyczkowej.

Stefan Rączka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.