Menu

MonedoNow opinie

10 listopada 2018 - MonedoNow
MonedoNow opinie

Monedo – informacje podstawowe

Pełna nazwa firmy brzmi Kreditech Sp. z o.o. Jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Prostej 32. Z konsultantami firmy można kontaktować się poprzez następujące kanały komunikacji:

Firma pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 20:00. Jest to marka pożyczkowa, która należy do grona najczęściej polecanych w różnego rodzaju rankingach marek pożyczkowych. Należy ona do niemieckiej firmy Kreditech, która swoje usługi świadczy w Meksyku oraz Indiach. Na całym świecie udało się jej zdobyć prawie 3 miliony usatysfakcjonowanych Klientów. Firma stosuje szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, co skutkuje tym, że procedura składania wniosku jest przejrzysta oraz banalnie prosta.

Zasady udzielania pożyczek

Monedo zajmuje się udzielanie pożyczek ratalnych. Z tego powodu firma nie ma w swojej ofercie pożyczek darmowych. Oferta pożyczkodawcy jest jednolita zarówno dla stałych jak i nowych Klientów. Pożyczać można kwoty z przedziału 1500 – 10 000 złotych. Na spłacanie pożyczek otrzymać można od 6 do 24 miesięcy.

Koszty pożyczki

Każda wzięta pożyczka wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów. Mowa tu o kosztach wynikających z oprocentowania stałego w wysokości 6,3% w skali roku oraz prowizji za udzielenie pożyczki, której wysokość uzależniona jest od kwoty pożyczki.

Kto może wziąć pożyczkę w Monedo?

Aby otrzymać pożyczkę w Monedo, trzeba spełnić następujące kryteria pożyczkowe:

Czas oczekiwania na pieniądze

Proces pożyczkowy w Monedo najczęściej trwa jeden dzień. Dokonanie wszystkich niezbędnych formalności zajmuje Klientom z reguły około kilkunastu minut. Analiza złożonego wniosku może potrwać troszkę dłużej. Dokonywana jest w sposób błyskawiczny tylko w godzinach pracy Monedo, czyli od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 20:00. Wówczas Monedo wydaje decyzję po upływie kilkunastu minut od otrzymania wniosku.

Rachunki bankowe Monedo

Niestety, pożyczkodawca nie podaje na swojej stronie internetowej informacji dotyczących posiadanych kont bankowych.

Bazy danych weryfikowane przez Monedo

Monedo zanim udzieli pożyczki Klientowi dokładnie prześwietla jego historię kredytową. Aby to uczynić, sprawdza następujące rejestry:

Przedłużenie okresu spłaty

Monedo nie dopuszcza możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Z tego względu należy pamiętać o przestrzeganiu terminów spłaty rat. Firma oferuje zlecenie cyklicznych płatności na poziomie swojego konta w serwisie. Miesięczne raty będą wówczas pobierane z konta w sposób automatyczny. Wszyscy pożyczkobiorcy, którzy nie będą wywiązywać się z terminowego spłacania rat, muszą liczyć się z bardzo dotkliwymi konsekwencjami swoich działań. Mowa tu o konsekwencjach takich jak: