NetCredit opinie

NetCredit opinie

Net Credit to firma o długiej historii i międzynarodowym doświadczeniu, która funkcjonuje przede wszystkim na rynkach wschodniej Europy. Ten pożyczkodawca oferuje pożyczki krótkoterminowe, w tym także pierwszą pożyczkę absolutnie za darmo.

Co warto wiedzieć na temat Net Credit?

Instytucja pożyczkowa online Net Credit funkcjonuje w Polsce już od 2011 roku, co czyni ją jedną z bardziej doświadczonych w tej branży. Net Credit może się poszczycić licznymi wyróżnieniami, w tym np. nagrodą „Gwiazda Jakości Obsługi” za rok 2018. Wartą uwagi jest także wyróżnieni Net Credit laurem „Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy”.

Net Credit funkcjonuje łącznie w sześciu krajach, a z jego usług łącznie skorzystało już ponad dwa miliony klientów. Firma stawia zaś na prostotę, elastyczne warunki oraz wzajemne zaufanie.

Ile można pożyć w Net Credit?

Stali klienci mogą pożyczyć w Net Credit do 5 000 złotych. Maksymalny limit w przypadku pierwszej pożyczki w tej firmie wynosi 3 000 złotych. Minimalna dostępna kwota do pożyczenia to zaś 300 złotych. Nowi klienci mogą skorzystać z oferty promocyjnej i pierwszą pożyczkę mieć z RRSO wynoszącym zero procent, trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawa propozycja. Okres spłaty wynosi zaś od 14 do 30 dni.

Chcąc aplikować o pożyczkę, trzeba wybrać kwotę i dzień spłaty, wypełnić formularz danymi osobowymi oraz dokonać przelew weryfikacyjny, którego kwota wynosi jedną złotówkę.Net Credit posiada konto w banku Milenium. Korzystając z usług tej firmy, można zaś liczyć na szybkie otrzymanie środków po zawarciu pożyczki. Net Credit korzysta bowiem z systemu Blue Media, zapewniającego błyskawiczne przelewy.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

Pożyczkę w Net Credit można uzyskać, o ile:

  • Jest się polskim obywatelem,
  • Ma się od 20 do 70 lat,
  • Posiada się konto w polskim banku,
  • Legitymuje się stabilnymi dochodami,
  • Posiada adres e-mail oraz aktywny numer telefonu,
  • Posiada pozytywną historię kredytową bez negatywnych wpisów w katalogach dłużników.

Można więc powiedzieć, że Net Credit stawia przed swoimi klientami standardowe wymagania firmy pożyczkowej online?

W jaki sposób można się skontaktować z Net Credit?

Z Net Credit można się skontaktować przez telefon oraz wiadomość e-mail:

  • 22 598 77 99 – w przypadku pytań, 22 598 77 22 – jeśli ma się problem ze spłatą,
  • info@netcredit.pl – gdy chce się o coś spytać, platnosci@netcredit.pl – w przypadku kwestii związanych ze spłatą

Dział obsługi klienta pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 21:00 oraz w sobotę od 08:00 do 19:00.

Czy w Net Credit można przedłużyć termin spłaty?

Net Credit nie zapewnia możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki, oferuje jednak tzw. refinansowanie pożyczki. Refinansowanie pożyczki z punktu widzenia klienta działa zaś niemal tak samo, jak przedłużenie terminu spłaty, z tym że odbywa się z udziałem jeszcze jednej firmy pożyczkowej online.

W Net Credit pożyczkę można refinansować na 7, 14, lub 30 dni, skorzystanie z tej możliwości wiąże się jednak z dodatkowymi kosztami.

Opinie na temat pożyczek online Net Credit

Net Credit rozwija się na polskim rynku już długo, a potwierdzeniem jakości są liczne nagrody tej firmy. Sama oferta Net Credit także ma liczne zalety. Możliwość pożyczenia nawet 3 000 złotych bez żadnych odsetek to propozycja, która wyróżnia się na tle konkurencji. Elastyczna możliwość skorzystania z refinansowania pożyczki jest także dużą zaletą. Spora elastyczność dotyczy także kwot, jakie można pożyczyć. Oferta Net Credit jest bowiem skierowana zarówno dla osób potrzebujących kilkuset, jak i tych, którzy potrzebują kilku tysięcy złotych. Pozytywne opinie wzbudza także prostota ubiegania się o pożyczkę oraz to, że dział obsługi klienta działa aż sześć dni w tygodniu.

Z drugiej strony wadą tego pożyczkodawcy będzie dla wielu możliwość pożyczania środków wyłącznie do 30 dni. Jeśli ktoś potrzebuje pożyczki na dłuższy termin, to oferta Net Credit okazuje się mało atrakcyjna. Z oferty Net Credit nie skorzysta też wielu seniorów, ponieważ udziela ona pożyczek wyłącznie osobom do 70 roku życia.

Stefan Rączka