Menu

Polożyczka opinie

30 grudnia 2018 - Polożyczka
Polożyczka opinie

POLOżyczka – podstawowe informacje

Dokładna nazwa przedsiębiorstwa brzmi SOLVEN Finance Sp. z o.o. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Szczecinie przy ulicy Wojska Polskiego 62. Z jej przedstawicielami można skontaktować się za pomocą e-maila biuro@solven.pl, strony internetowej www.polozyczka.pl oraz telefonu kontaktowego 222 302 302. Firma funkcjonuje w od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00.

Firma z polskim kapitałem

POLOżyczka to nazwa swojsko brzmiąca. Warto wiedzieć, że jest ona własnością firmy SOLVEN Finance sp. z o.o, która posiada w 100% polski kapitał. Specjalizacją firmy jest udzielanie szybkich pożyczek drogą internetową. Otrzymanie Polożyczki nie wymaga przedstawiania zaświadczeń. Osoby, którym zależy na otrzymaniu dodatkowych środków finansowych w sposób szybki i prosty na pewno będą zadowolone z jej usług. Przedsiębiorstwo stosuje bowiem szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Gwarantują one całkowite bezpieczeństwo oraz wysoki poziom wygody.

Pożyczki za darmo

Produkt finansowy, który dostępny jest w Polożyczce, to krótkoterminowe pożyczki nazywane chwilówkami. Każdy klient, którzy złoży wniosek do tej marki może liczyć na otrzymanie pożyczki za 0 złotych w wysokości 1000 złotych, której okres spłaty wynosi maksymalnie 30 dni. Pożyczkobiorca nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów, jeśli spłaci podjęte zobowiązanie w określonym przez umowę terminie.

Biorąc drugą oraz każdą następną pożyczkę możliwe jest uzyskanie dużo większych kwot – na przykład 5000 złotych. Wówczas okres spłaty również wynosi 30 dni. Tego rodzaju zobowiązania obciążone są kosztami, które wynikają z oprocentowania stałego – 10 % w skali roku i prowizji. Pożyczka, która zostanie udzielona na okres 30 dni będzie generowała niżej wymienione koszty całkowite:

Polożyczka opinie

Firma działa na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, jednak w internecie znajduje się już pokaźna ilość pozytywnych opinii tego przedsiębiorstwa.

Przedłużenie terminu spłaty

Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pierwszej darmowej pożyczki na okres 7, 14 bądź 30 dni. Wniosek o przedłużenie okresu spłaty trzeba wnieść zanim upłynie ostateczny okres spłaty oraz wnieść stosowną opłatę. Jej wysokość jest uzależniona od kwoty pożyczki i może wynosić od 140 do 299 złotych. Spłata wszystkich kolejnych pożyczek może zostać przedłużona tylko na okres 7 dni. Wówczas koszt takiej operacji wynosi około 30 złotych.

Do kogo POLOżyczka kieruje swoją ofertę?

O pożyczkę w firmie POLOżyczk mogą się starać wszystkie osoby, które:

Kiedy otrzymam środki?

Otrzymanie pożyczki w firmie POLOżyczka może być naprawdę szybkie. Czynności związane z rejestracją oraz złożeniem wniosku zajmują jedynie kilka minut. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wydania decyzji pożyczkowej. Aby decyzja została wydana szybko, wniosek powinno się składać w godzinach pracy firmy, tj. od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 20:00 i w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00. Na długość okresu oczekiwania na pieniądze mają również wpływ następujące kwestie:

Sprawdzane bazy

Potencjalni klienci POLOżyczki sprawdzani są w następujących rejestrach:

Pozytywną informacją jest z kolei fakt, że POLOżyczka nie weryfikuje BIK, zatem jeśli posiadają Państwo zaległości w tej bazie, można spokojnie aplikować o pożyczkę w POLOżyczka.

Rachunek bankowy do spłaty

Każdy klient drogą mailową otrzymuje indywidualny numer konta, na który musi wysyłać raty.