Polożyczka opinie

Polożyczka opinie

POLOżyczka – podstawowe informacje

Dokładna nazwa przedsiębiorstwa brzmi SOLVEN Finance Sp. z o.o. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Szczecinie przy ulicy Wojska Polskiego 62. Z jej przedstawicielami można skontaktować się za pomocą e-maila biuro@solven.pl, strony internetowej www.polozyczka.pl oraz telefonu kontaktowego 222 302 302. Firma funkcjonuje w od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00.

Firma z polskim kapitałem

POLOżyczka to nazwa swojsko brzmiąca. Warto wiedzieć, że jest ona własnością firmy SOLVEN Finance sp. z o.o, która posiada w 100% polski kapitał. Specjalizacją firmy jest udzielanie szybkich pożyczek drogą internetową. Otrzymanie Polożyczki nie wymaga przedstawiania zaświadczeń. Osoby, którym zależy na otrzymaniu dodatkowych środków finansowych w sposób szybki i prosty na pewno będą zadowolone z jej usług. Przedsiębiorstwo stosuje bowiem szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Gwarantują one całkowite bezpieczeństwo oraz wysoki poziom wygody.

Pożyczki za darmo

Produkt finansowy, który dostępny jest w Polożyczce, to krótkoterminowe pożyczki nazywane chwilówkami. Każdy klient, którzy złoży wniosek do tej marki może liczyć na otrzymanie pożyczki za 0 złotych w wysokości 1000 złotych, której okres spłaty wynosi maksymalnie 30 dni. Pożyczkobiorca nie poniesie żadnych dodatkowych kosztów, jeśli spłaci podjęte zobowiązanie w określonym przez umowę terminie.

Biorąc drugą oraz każdą następną pożyczkę możliwe jest uzyskanie dużo większych kwot – na przykład 5000 złotych. Wówczas okres spłaty również wynosi 30 dni. Tego rodzaju zobowiązania obciążone są kosztami, które wynikają z oprocentowania stałego – 10 % w skali roku i prowizji. Pożyczka, która zostanie udzielona na okres 30 dni będzie generowała niżej wymienione koszty całkowite:

 • 2000 złotych – 565,44 zł kosztów,
 • 3000 złotych – 848,16 zł kosztów,
 • 5000 złotych – 1413,60 zł kosztów

Polożyczka opinie

Firma działa na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, jednak w internecie znajduje się już pokaźna ilość pozytywnych opinii tego przedsiębiorstwa.

Przedłużenie terminu spłaty

Istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty pierwszej darmowej pożyczki na okres 7, 14 bądź 30 dni. Wniosek o przedłużenie okresu spłaty trzeba wnieść zanim upłynie ostateczny okres spłaty oraz wnieść stosowną opłatę. Jej wysokość jest uzależniona od kwoty pożyczki i może wynosić od 140 do 299 złotych. Spłata wszystkich kolejnych pożyczek może zostać przedłużona tylko na okres 7 dni. Wówczas koszt takiej operacji wynosi około 30 złotych.

Do kogo POLOżyczka kieruje swoją ofertę?

O pożyczkę w firmie POLOżyczk mogą się starać wszystkie osoby, które:

 • posiadają zdolność do czynności prawnych i będące konsumentem,
 • na stałe mieszkają w Polsce oraz posiadają polskie obywatelstwo,
 • posiadają ważny dowód osobisty,
 • są w wieku od 18 do 76 lat,
 • mają zdolność kredytową, która pozwoli na bezproblemowe spłacenie zobowiązań,
 • mają aktywny numer telefonu oraz adres mailowy,
 • mają konto bankowe założone na swoje nazwisko,
 • nie posiadają żadnych zaległości w firmie POLOżyczka oraz innych przedsiębiorstwach, które należą do SOLVEN Finance

Kiedy otrzymam środki?

Otrzymanie pożyczki w firmie POLOżyczka może być naprawdę szybkie. Czynności związane z rejestracją oraz złożeniem wniosku zajmują jedynie kilka minut. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku wydania decyzji pożyczkowej. Aby decyzja została wydana szybko, wniosek powinno się składać w godzinach pracy firmy, tj. od poniedziałku do piątku od godziny 08:00 do 20:00 i w soboty i niedziele od 10:00 do 18:00. Na długość okresu oczekiwania na pieniądze mają również wpływ następujące kwestie:

 • tryb weryfikacji tożsamości – potwierdzanie tożsamości osoby zainteresowanej pożyczką odbywa się poprzez aplikację, która łączy się z bankowością elektroniczną wnioskującego. Ten sposób jest bardzo szybki i zajmuje około 2 minuty;
 • metoda wypłacania pożyczki przez POLOżyczka – wszystkie wypłaty środków w POLOżyczce realizowane są poprzez błyskawiczne przelewy Express Elixir, które przyjmuje się przez prawie całą dobę we wszystkich bankach, które działają na terenie naszego kraju. Pieniądze zatem powinny dotrzeć najpóźniej po upływie kilku minut

Sprawdzane bazy

Potencjalni klienci POLOżyczki sprawdzani są w następujących rejestrach:

 • Krajowym Biurze Informacji Gospodarczej,
 • Krajowym Rejestrze Długów

Pozytywną informacją jest z kolei fakt, że POLOżyczka nie weryfikuje BIK, zatem jeśli posiadają Państwo zaległości w tej bazie, można spokojnie aplikować o pożyczkę w POLOżyczka.

Rachunek bankowy do spłaty

Każdy klient drogą mailową otrzymuje indywidualny numer konta, na który musi wysyłać raty.

Stefan Rączka