Pożyczka Plus opinie

Pożyczka Plus opinie

Pożyczka Plus – pożyczka online, bez wychodzenia z domu, o jasnych i czytelnych warunkach

Jedną z pożyczek, które można zaciągnąć przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu jest Pożyczka Plus. Jest to pożyczka online. Wszelki formalności załatwiane są za pośrednictwem internetu. Jest to dogodna forma, którą cechuje:

 • minimum formalności,
 • brak zaświadczeń o zarobkach,
 • brak konieczności wychodzenia z domu, jeżdżenia po placówkach bankowych,
 • bezpieczeństwo naszych danych osobowych – wykorzystywane są tylko dla potrzeb Pożyczka Plus i nie są udostępniane dalej,
 • brak dodatkowych, ukrytych kosztów, prowizji, opłat,
 • bardzo prosta obsługa online,
 • pierwsza pożyczka za zero złotych – ile pożyczasz tyle oddajesz,
 • szybkie rozpatrzenie wniosku,
 • po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafiają na podany przez nas wcześniej rachunek bankowy,
 • możliwość przedłużenia spłaty pożyczki,
 • dopasowana do naszych potrzeb, z elastycznym terminem spłaty,
 • uczciwość – dbałość o swoich klientów,
 • termin spłaty pożyczki wybieramy samodzielnie – termin spłaty pożyczki wynosi od pięciu dni do czterdziestu pięciu dni,
 • przejrzyste, jasne umowy zawieranych pożyczek, bez dodatkowych kruczków małymi literami,
 • w razie wątpliwości, niejasności można skorzystać z pomocy konsultanta dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Każda osoba, która ukończyła pełnoletność może skorzystać z pożyczki online Pożyczka Plus. Jest to pożyczka, która jest bardzo prosta, łatwa, wygodna w załatwieniu. Wystarczą trzy proste kroki.

Krok pierwszy:

Wybieramy kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty.

Na stronie internetowej Pożyczki Plus zaznaczamy suwakiem kwotę pożyczki, jaką chcemy pożyczyć oraz termin jej spłaty.

Dla pierwszych klientów, którzy korzystają z Pożyczki Plus po raz pierwszy maksymalna kwota wynosi 2000 złotych. Jeżeli zostanie spłacona w terminie i będziemy chcieli skorzystać z kolejnej pożyczki możemy liczyć na kwotę do 8000 złotych. Na stałych, lojalnych, spłacających pożyczki terminowo  klientów czekają atrakcyjne rabaty.

Krok drugi:

Składamy wniosek online o pożyczkę.

Należy zarejestrować się na stronie pozyczkaplus.pl, na którym po ukończeniu procesu rejestracyjnego, przelewamy 1 grosz (opłata rejestracyjna), ze swojego konta bankowego, na konto bankowe Pożyczka Plus. Po zaksięgowaniu opłaty sms-em i e-mailem otrzymamy hasło tymczasowe, którym logujemy się na stronie www.pozyczkaplus.pl i tam składamy wniosek o pożyczkę.

Krok trzeci:

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, kwota pożyczki, o którą się staraliśmy zostaje błyskawicznie przelana na podane przez nas wcześniej konto bankowe.

Każdego człowieka mogą spotkać niespodziewane, nieprzewidziane wydatki, które nie mogą czekać, a akuratnie nie dysponują wolnymi środkami. Rodzina i przyjaciele nie są w stanie nas wspomóc finansowo, dlatego szukamy pożyczki opartej na czytelnej, prostej umowie, z minimalną ilościom formalności, która spełni nasze oczekiwania finansowe i nie obciąży zbytnio naszego budżetu domowego. Zepsuty samochód, zepsuty sprzęt AGD, RTV, ciężka choroba. Są to niespodziewane wydatki, które nie mogą czekać. Pożyczka Plus jest jedną z możliwości zaciągnięcia pożyczki na czytelnych, jasnych warunkach, bez dodatkowych opłat, prowizji, kosztów. Wszystko załatwiane jest za pośrednictwem internetu. Nie ma konieczności wychodzenia z domu. Nie trzeba zaświadczeń o zarobkach, ani podpisywania stert dokumentów. Sami wybieramy, ile chcemy pożyczyć i kiedy chcemy dokonać spłaty.

Dane telefoniczne oraz teleadresowe:

Wszelkich informacji na temat Pożyczki Plus oraz wyjaśnienia wszelkich wątpliwości pytań możemy uzyskać pod numerem telefonu: 85 871 00 52.

Można również skorzystać z formularza kontaktowego na stronie Pożyczki Plus.

Siedziba Spółki znajduje się w Białymstoku ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 B, p III.

Godziny pracy Biura Obsługi klienta: 

Poniedziałek – Piątek:

Godziny: 7:30 – 21:00

Sobota – Niedziela:

Godziny: 9:00 – 17:00

e-mail: info@pozyczkaplus.pl

tel.:  85 871 00 52

Jeżeli potrzebujemy gotówki na nieprzewidziane wydatki, a własnej obecnie nie posiadamy. Rodzina i przyjaciele nie mogą nas wspomóc finansowo. Warto zapoznać się z regulaminem Pożyczki Plus. Sprawdzić ofertę. Zaznajomić się ze wszystkimi zaletami oraz możliwościami i podjąć decyzję czy to właśnie taki rodzaj pożyczki jest dla nas odpowiedni.

Stefan Rączka