Menu

PożyczkaGo opinie

16 stycznia 2019 - Bez kategorii
PożyczkaGo opinie

Najważniejsze informacje na temat Pożyczka Go

Pełna nazwa firmy brzmi Vippo Sp. z o.o. Jej siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Solec 22. Z jej konsultantami można kontaktować się:

Pożyczki ratalne w Pożyczka Go

Pożyczka Go oferuje pożyczki ratalne bardzo proste w obsłudze z minimalną ilością niezbędnych formalności. Marka zainwestowała w pełni zautomatyzowaną procedurę, dzięki czemu wszystkie potrzebne kroki można wykonać przez internet. Zapewnia to ogromną oszczędność czasu. Umowa charakteryzuje się bardzo przejrzystymi zapisami, dzięki czemu warunki, koszty a także zasady na jakich udzielana jest pożyczka są jasne dla wszystkich pożyczkobiorców. Każdy, kto decyduje się na pożyczkę w Pożyczka Go może liczyć na otrzymanie kwoty w granicach 1000 – 5000 zł. Istnieje możiwość rozłożenia spłaty na okres od 6 do 36 miesięcy.

Warunki pozwalające na otrzymanie pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w Pożyczka Go, należy spełnić wszystkie poniżej wymienione warunki:

Czy pożyczki Pożyczka Go są bez BIK?

Jeśli decydujemy się na korzystanie z serwisu pozyczkago.pl, należy liczyć się z tym, że ten pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej. W momencie, gdy informacja jest niekorzystna dla pożyczkobiorcy, powinien on spodziewać się otrzymania negatywnej decyzji pożyczkowej.

Weryfikacja KRD, BIG, ERIF

Przed wydaniem decyzji pożyczkowej pożyczkodawca prześwietli również w sposób dokładny następujące bazy danych:

Czy Pożyczka Go oferuje darmowe pożyczki?

Pożyczka Go oferuje swoim Klientom pożyczki na raty. Z tego względu nie ma w swojej ofercie pożyczek darmowych.

Wnioskowanie o pożyczkę – instrukcja

Jeśli chcemy otrzymać pożyczkę w Pożyczka Go, należy wejść na stronę pozyczkago.pl, a potem za pomocą suwaków określić wybraną kwotę oraz czas spłaty zobowiązania. Później trzeba wypełnić krótki formularz online oraz zweryfikować swoje dane. W tym celu trzeba wykonać przelew na konto pożyczkodawcy. Jeżeli wynik weryfikacji będzie pozytywny, decyzję pożyczkową otrzymuje się w ciągu kilku minut. Jeśli decyzja jest pozytywna, pieniądze powinny pojawić się na koncie pożyczkobiorcy najpóźniej w następnym dniu roboczym od czasu właściwego zaksięgowania przelewu weryfikacyjnego.

Konta bankowe posiadane przez Pożyczka Go

Niestety, Pożyczka Go nie podaje na swojej stronie numerów prowadzonych przez siebie kont bankowych. W tej kwestii warto zasięgnąć informacji u konsultantów firmy.

Konsekwencje opóźnień w spłacie pożyczki

W momencie, gdy pożyczkobiorca nie spłaci zobowiązania w terminie, pożyczkodawca może zdecydować się na obciążenie Klienta odsetkami, których wysokość będzie wynosić 14% w skali roku. Jeżeli następują opóźnienia w spłacie rat pożyczki, Pożyczka Go ma również prawo do przeprowadzenia następujących czynności:

Pożyczkodawcy przysługuje również prawo do wypowiedzenia umowy z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia.

Koszty pożyczki

Poniżej zostały przedstawione koszty pożyczki na kwotę 5000 złotych:

Oczekiwanie na decyzję

Czas oczekiwania na decyzję powinien wynosić około minuty.