Menu

Ratka.pl opinie

14 listopada 2018 - Ratka.pl
Ratka.pl opinie

Informacje na temat firmy

Pełna nazwa firmy jest następująca: Money Beat Sp. z o.o. Siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Pilchowickiej 27/8. Z konsultantami Ratki można kontaktować się zarówno drogą telefoniczną (801 40 40 40) jak i mailową (info@ratka.pl). Firma posiada także swoją stronę internetową www.ratka.pl. Nie ma w internecie informacji na temat godzin pracy tego pożyczkodawcy.

Ratka jest marką, która współpracuje z globalną firmą Aasa Global – jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na świecie. Posiada ona certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Właściciele Ratki zapewniają, że Klienci mogą liczyć na wysoką jakość rzetelnie świadczonych usług, transparentność w kwestii kosztów oraz możliwość dostosowywania w sposób elastyczny indywidualnych potrzeb pożyczkobiorcy. Oprócz tego z marką związana jest także Europejska Koalicja na rzecz Odpowiedzialnych Kredytów, dzięki czemu Ratka może zapewnić poszanowanie praw konsumenta w stu procentach.

Pierwsza pożyczka – za darmo?

Niestety, Ratka nie ma w swojej ofercie darmowych pożyczek dla nowych Klientów. Podstawowa oferta marki opiera się na pożyczkach ratalnych, których wysokość może wynosić od 1000 do 10 000 złotych. Okres spłaty może wynosić najmniej 21, a maksymalnie 24 miesiące. Wszystkie pożyczki w Ratka są płatne. Koszty wynoszą 10% oprocentowania w skali rocznej. Obowiązuje również opłata przygotowawcza i prowizja za udzielenie pożyczki.

Do kogo Ratka kieruje swoją ofertę?

Na otrzymanie pożyczki od firmy Ratka mogą liczyć osoby, które spełniają poniższe warunki:

Konta bankowe posiadane przez Ratka

Ratka posiada rachunki bankowe w następujących bankach:

Jak widać, pożyczkodawca ma pokaźną liczbę kont bankowych, dzięki czemu możliwe jest ekspresowe wypłacanie pożyczek. Jeśli Klient posiada rachunek bankowy w którymś z powyższych banków, pieniądze z całą pewnością szybko pojawią się na jego koncie.

Rejestry badane przez Ratka

Ratka kieruje swoją ofertę wyłącznie do osób, które posiadają zdolność kredytową oraz są wydolne finansowo. Jeśli figuruje się w rejestrze dłużników, nie ma szans na otrzymanie pożyczki, nawet w minimalnej kwocie. Aby zweryfikować powyższe informacje, Ratka przeszukuje poniższe rejestry:

Przedłużenie terminu spłaty

Ratka dopuszcza możliwość przedłużenia okresu spłaty. Warunkiem jest fakt, że pierwotnej pożyczki nie zaciągnięto na maksymalny okres spłaty. Warto to uczynić w momencie, gdy borykamy się z problemami finansowymi. Pożyczkobiorca, który przez dłuższy czas będzie unikał spłaty pożyczki musi liczyć się z przykrymi konsekwencjami, takimi jak: