SMS365 opinie

SMS365 opinie

Życie często nas zaskakuje, żyjemy szybko, w ciągłym pośpiechu. O ile do tego, że często brakuje nam czasu, zdążyliśmy się przyzwyczaić, brak pieniędzy (najczęściej przed pierwszym) budzi frustrację u niemal każdego, bez wyjątku. Wyobraźmy sobie taką sytuację, znajomi planują wypad za miasto pod koniec miesiąca, każdy na niego czeka z utęsknieniem, ty natomiast też czekasz, może nawet bardziej od nich, ale… do pierwszego. Masz do wyboru udać chorego, odmówić lub skorzystać z SMS365. Jeśli masz stabilną sytuację finansową, nie musisz odmawiać sobie udanego weekendu. Rozwiązaniem może być skorzystanie z usług SMS365. Pożyczkodawca od lat cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów.

Informacje o SMS365

SMS365 to marka należąca do firmy Midway Invest Sp. z.o.o. Działa ona jako pośrednik kredytowy korzystający z usług innych instytucji pożyczkowych, z którymi współpracuje. Dzięki takiemu modelowi prowadzenia działalności jest w stanie udzielać pożyczek w całości przez Internet, wymagając jedynie prostej procedury pożyczkowej. Przejście przez nią nie stanowi problemu nawet dla początkujących użytkowników, niedysponujących wiedzą finansową. Wszystko odbywa się szybko i wygodnie. Dzięki temu SMS365 jest idealnym rozwiązaniem w obliczu nagłych wydatków. W przeciwieństwie do tradycyjnych banków, gdzie procedura i zbieranie odpowiednich zaświadczeń jest w stanie zająć nawet tydzień.

Kwota pożyczki dla nowych klientów

Jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami, możemy liczyć na darmową pożyczkę, na okres 15 lub 30 dni. Do wykorzystania w ramach bonusu mamy 200 zł. Darmowa pożyczka oznacza, że po odpowiednim czasie wynikającym z umowy (15 lub 30 dni) oddajemy tylko to, co pożyczyliśmy, bez żadnych odsetek. Skorzystanie z darmowej pożyczki oferowanej przez SMS365 jest doskonałym sposobem na sprawdzenie za darmo, jak szybko i sprawnie firma świadczy swoje usługi.

Kto może skorzystać z pożyczki?

Zaciągnąć pożyczkę w SMS365 mogą obywatele Polski zameldowani w kraju, w wieku od 20 do 75 lat posiadający zdolność kredytową oraz ważny dowód osobisty. SMS365 wymaga weryfikacji na podstawie telefonu, adresu mailowego oraz numeru rachunku bankowego. By zaciągnąć pożyczkę, nie możemy zalegać z wcześniejszymi spłatami.

Przedłużenie terminu spłaty pożyczki.

W związku z wejściem nowelizacji ustawy, od dnia 11 Marca 2016, nie ma możliwości przedłużania spłaty pożyczki, nawet za dodatkową opłatą. Gdy nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie możemy skorzystać z opcji Refinansowania Pożyczki w innej firmie współpracującej z SMS365. Refinansowanie Pożyczki polega na zaciągnięciu nowej pożyczki, która zarazem automatycznie spłaci poprzednią, przedłużając termin spłaty o kolejne 30dni.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Niezbędna kwota trafi na Twój rachunek wkrótce po otrzymaniu wniosku o udzielenie pożyczki, jeśli posiadasz rachunek w jednym z poniższych banków: PKO BP, Millennium Bank, Mbank, Pekao Bank, Bank Zachodni WBK, Alior Bank, Bank BPH

Weryfikacja pożyczkobiorcy

Pożyczka udzielana jest przez SMS365 tylko wtedy, gdy wnioskujący nie ma zaległości w spłatach swoich wcześniejszych zobowiązań, nie jest dłużnikiem. SMS365 sprawdza te informacje w poniższych źródłach:

  • KRD – Krajowy Rejestr Długów
  • BIG Infomonitor
  • Rejestr Związku Banków Polskich
  • BIK – Biuro Informacji Kredytowej

Kontakt z SMS365

Pożyczka powinna być w 100% jasna dla klienta dlatego poza szczegółową instrukcją na stronie internetowej, SMS365 oddaje do usług pożyczkobiorców swoich konsultantów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące oferty firmy. Dla wygody klienta z ekspertami można kontaktować się telefonicznie po numerem tel. 22 100 58 00 oraz drogą mailową info@sms365.pl . Konsultanci działają bardzo sprawnie, pracują od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-22:00, w weekendy w godz. 10:00-18:00.

Czy Warto?

Obecnie firmy udzielające pożyczki wyrastają jak grzyby po deszczu, warto zaufać tym, którzy utrzymują się na rynku już jakiś czas i zdążyły zyskać zaufanie klientów. SMS365 od lat jest jednym z najczęściej wymienianych internetowych pożyczkodawców godnych zaufania.

Stefan Rączka