Super Credit opinie

Super Credit opinie

Super Credit – pożyczki gotówkowe krótkoterminowe i długoterminowe online

Super Credit jest marką Akcess Finandcial Service, Inc., który rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 roku. Od tamtego czasu zajmuje się udzielaniem pożyczek konsumentom, dostosowanych do ich aktualnych potrzeb. Oferuje klientom pożyczki:

  • krótkoterminowe – o niskiej wysokości pożyczki, z okresem do 30 dni na jej spłatę,
  • długoterminowe – spłacane w miesięcznych ratach, gdzie okres kredytowania wynosi od 4 miesięcy do 24 miesięcy.
  • maksymalna kwota pożyczki wynosi 5000 złotych.

Proces, starania się o pożyczkę składa się z kilku kroków.

Krok 1:

Wypełniamy wniosek przez internet. Podajemy sumę pożyczki jaką chcemy uzyskać oraz długość trwania umowy. Podajemy dane kontaktowe. Na podany numer telefonu otrzymujemy kod SMS-em, który wprowadzamy do formularza. Uzupełniamy swoje dane: imię, nazwisko, pesel, numer dowodu osobistego, dane adresowe. W tym momencie zostaje utworzone nasze konto klienta. Następnym krokiem jest podanie naszych informacji finansowych. Otrzymujemy treść umowy pożyczki z ogólnymi warunkami, regulaminem oraz formularzem informacyjnym. Jeżeli zgadzamy się z dokumentacją przystępujemy do kolejnego kroku.

Krok 2:

Dokonywana jest weryfikacja naszej tożsamości. Wpłacamy na konto bankowe kwotę 1 złotego lub logowanie do rachunku bankowego. To pozwala na sprawdzenie tożsamości. Po sprawdzeniu tożsamości kwota 1 złotego trafia z powrotem na nasze konto bankowe. Należy pamiętać aby podać prawidłowy numer naszego rachunku bankowego. Jeżeli zdecydujemy się na logowanie do rachunku bankowego musimy podać bank, login, oraz hasło do naszego konta bankowego.

Krok 3:

Po sprawdzeniu naszej tożsamości oraz zdolności kredytowej trwa weryfikacja wniosku oraz podjęcie decyzji o przyznaniu pożyczki. Trwa to kilka minut.

Krok 4:

Jeżeli wszystko będzie się zgadzało to pieniądze zostaną przelane na podany przez nas numer rachunku bankowego.

Dane kontaktowe:

ul. Taneczna 18, 02-829 Warszawa

Obsługa Klienta: (+48) 22 351 55 55

e-mail: info@supercredit.pl

Firma wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego dla miasta stołecznego Warszawy XIV Wydział Gospodarczy KRS. Firma wpisana do rejestru pożyczkodawców prowadzonym przez Komisję Nadzoru finansowego.

Firma Super Credit udziela pożyczek gotówkowych online. Jest to bardzo wygodna, dogodna forma starania się o dodatkowy zastrzyk finansowy, na nieprzewidziane wydatki, gdy nie dysponujemy wolnymi środkami. Istnieje wiele sytuacji losowych, które nie mogą poczekać na później: zepsuty samochód, zepsuty sprzęt RTV lub AGD, zakup kosztownych leków, spłata innego zadłużenia, niespodziewany, wysoki rachunek. Warto zapoznać się z ofertą pożyczek oferowanych przez Super Credit.

Jak to działa?

Wystarczy kilka minut, aby złożyć wniosek online, bez konieczności wychodzenia z domu.

  1. Wypełniamy formularz za pośrednictwem internetu.
  2. Weryfikacja naszych danych.
  3. Szybka decyzja. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego formularza, zapoznaniu się z umową, warunkami, regulaminem, podpisaniem umowy pieniądze błyskawicznie trafiają na podany przez nas numer rachunku bankowego.

Z pożyczki może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która posiada źródło dochodu, aby móc spłacić zaciągniętą pożyczkę. Minimum formalności. Nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o zarobkach, podpisywać stert dokumentów. Nasza zdolność kredytowa sprawdzana jest przez firmę Super Credit. Nasze dane osobowe są bezpieczne. Nie są udostępniane innym instytucją ani organom. Wykorzystywane są tylko i wyłącznie przez firmę Super Credit. Spłatę pożyczki oraz numer konta bankowego, na który należy ją spłacić znajdziemy Umowie, Formularzu Informacyjnym oraz na swoim Kącie klienta.

Minusem pożyczki jest brak możliwości przełożenia spłaty pożyczki, przesunięcia jej terminu. Pożyczkę ratalną spłacamy zgodnie z harmonogramem ratalnym. Pożyczki krótkoterminowe także muszą zostać spłacone w wyznaczonym terminie. Nie ma możliwości przesunięcia spłaty.

Super Credit jest firmą, która udziela pożyczek krótkoterminowych oraz ratalnych za pośrednictwem internetu. Jest to jedna z ofert, która daje możliwość zaciągnięcia pożyczki na dowolny cel, klientom indywidualnym bez konieczności wychodzenia z domu i załatwiania stert formularzy, zaświadczeń. Jest to dogodna możliwość dodatkowego zastrzyku finansowego, gdy spotka nas nieprzewidziany wydatek. Warto zapoznać się z regulaminem oraz formularzem informacyjnym aby podjąć modrą, przemyślaną decyzję.

Stefan Rączka