Syner opinie

Firma Syner mieści się w Warszawie przy ulicy Mazowieckiej 49. Biuro obsługi klienta czynne jest od poniedziałku do piątku od 8 do 20. Telefon do firmy: 22 85 743 67 59. Adres mailowy: bok@syner.pl. Na stronie firmy jest również dostępny formularz kontaktowy.

Jakie warunki musimy spełnić by dostać pożyczkę?

 Należy być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej. Mieścić się w przedziale wieku 18-75. Posiadać numer telefonu komórkowego. Stałe źródło dochodu, dzięki któremu spłacimy pożyczkę. Należy posiadać zdolność kredytową. Musimy także pozytywnie przejść weryfikację. Jesteśmy sprawdzani w Rejestrze dłużników. Dodatkowo musimy zaakceptować warunki umowy.

Jaka jest maksymalna kwota dla nowych klientów?

500 zł.

Jaką kwotę możemy pożyczyć biorąc pożyczkę po raz kolejny?

Od 100 zł do maksymalnie 6000 zł.

Czy konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego?

Tak, na kwotę 1 zł.

Dlaczego konieczny jest przelew weryfikacyjny?

Jednorazowego przelewu  dokonujemy z tytułu rejestracji na stronie firmy, weryfikacji naszej tożsamości, rozpatrzenia wniosku o pożyczkę. Jest to także potwierdzenie naszej woli wzięcia kredytu.

Czy opłata rejestracyjna podlega zwrotowi?

Nie.

W jakich bankach firma posiada swoje konta?

PKO BP, Millennium, Santander, MBank, Alior Bank.

Czy jest możliwość zmiany konta bankowego?

Tak. Należy wejść w zakładkę ,, Zmiana danych”. Następnie podajemy nowy numer konta bankowego w rubryce ,, Konto bankowe”. kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty weryfikacyjnej.

Co się dzieje w przypadku, gdy dostaliśmy wstępną akceptację wniosku?

Nasz wniosek jest weryfikowany pod kątem prawdziwości podanych przez nas danych. Jest także sprawdzane nasze konto bankowe na podstawie dokonanego przez nas przelewu w wysokości 1 zł. Jeżeli spełniamy wszystkie warunki, jakie firma Syner od nas wymaga, możemy spodziewać się pozytywnej weryfikacji naszego wniosku. Pożyczka zostanie przelana na konto bankowe, którego jesteśmy właścicielami.

Ile czasu czekamy na przelew z gotówką po pozytywnej weryfikacji naszego wniosku?

W większości przypadków dzieje się to w ciągu godziny. Firma Syner realizuje przelewy w godzinach pracy biura. Pieniądze możemy otrzymać natychmiast. Pod warunkiem, że posiadamy konto w tym samym banku co firma. Jeżeli jest inaczej, możemy oczekiwać na przelew od 1 do 3 dni.

Jaka jest wysokość prowizji udzielenia pożyczki?

25% do 30 %. Wysokość prowizji zależy od terminu spłaty pożyczki.

Ile wynoszą odsetki?

Za okres od 0 do 3 dni stopa procentowa wynosi 0%.

Od 4 do 30 dni 10%.

Czy możemy przedłużyć termin spłaty pożyczki?

Tak, mamy taką możliwość.

Z jakiego powodu firma nie przyznała nam pożyczki?

Taka sytuacja zdarzyć się może w kilku przypadkach. Źle wypełniliśmy wniosek. Informacje, które podaliśmy są nieprawdziwe. Mamy negatywną historię w rejestrach dłużników, a także brak potwierdzenia naszego zatrudnienia.

Czy mamy prawo do odstąpienia od umowy pożyczki?

Tak. W ciągu 14 dni należy powiadomić firmę o naszej decyzji wraz z własnoręcznym podpisem. Następnie mamy 30 dni na zwrot kapitału.

Czy mamy możliwość spłaty pożyczki przed terminem?

Tak. Jeżeli zdecydujemy się na wcześniejszą spłatę pożyczki, nie poniesiemy z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Jakie warunki musimy spełnić, by móc ubiegać się o kolejną pożyczkę?

Należy w pierwszej kolejności uregulować wcześniej zaciągnięty kredyt. Po jego spłacie mamy szansę na kolejną pożyczkę.

Czy jest możliwość refinansowania kredytu?

Tak. Mamy taką możliwość. Musimy jednak spełnić najpierw jeden warunek. Należy wpłacić na rachunek pożyczkodawcy łączną kwotę odsetek, prowizji i opłat określonych w umowie. Warto pamiętać, że wszystkie niezbędne dokumenty mamy dostępne na stronie firmy. Przed podpisaniem wniosku konieczne jest, abyśmy się z nimi szczegółowo zapoznali.

Jakie są konsekwencję opóźnienia lub niespłacenia pożyczki?

W takim przypadku naliczane są odsetki i dodatkowe koszty za zwłokę. W dalszej kolejności naliczane są opłaty windykacyjne i sądowe. Również jesteśmy obciążeni kosztami za czynności upominawcze.

Stefan Rączka