Menu

Szybka Gotówka opinie

15 grudnia 2018 - Szybka Gotówka
Szybka Gotówka opinie

Podstawowe dane firmy

Dokładna nazwa firmy brzmi Tribution Consult Ltd. Jej siedziba mieści się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych ( Quijano Chambers, P.O. Box 3159, Road Town, Tortola, VG1110).  Z firmą można skontaktować się drogą:

Konsultanci Szybkiej Gotówki pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 19:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 17:00. Szybka Gotówka posiada również swoją stronę internetową www.szybkagotowka.pl 

Szybka Gotówka opinie

Szybka Gotówka jest polską marką pożyczkową. Swoim Klientom oferuje ona krótkoterminowe zobowiązania, które zaciąga się drogą internetową. Firma reklamuje swoje produkty jako przejrzyste, a jako swój atut podaje uproszczone do minimum zasady wnioskowania. Właściciele chwalą się również, że nie stosują żadnych nieetycznych praktyk. Z kolei osoby korzystające z jej usług podkreślają, że firma kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz na jak najwyższą jakość obsługi poprzez właściwe wykorzystywanie wszystkich dostępnych kanałów komunikacji. Oprócz tego Szybka Gotówka to nie jest tylko nazwa firmy – pieniądze na koncie po zaakceptowaniu wniosku znajdują się naprawdę szybko, bowiem nawet w 15 minut.

Pożyczka dla nowych Klientów

Osoba, która pierwszy raz korzysta z usług Szybkiej Gotówki może liczyć przy pierwszej pożyczce na kwotę z przedziału 100 – 6000 złotych. Maksymalny czas spłaty wynosi 65 dni. Pierwsza pożyczka będzie w 100% darmowa pod warunkiem, że spłacimy ją w terminie. Druga i każda następna pożyczka może opiewać nawet na kwotę 7000 złotych – tutaj również okres spłaty wynosi 65 dni. W tym przypadku jednak Klienci ponoszą dodatkowe koszty – oprocentowanie w wysokości 10% oraz prowizję, której wysokość uzależniona jest od kwoty pożyczki.

Przedłużenie okresu spłaty

Jeśli nastąpią jakiekolwiek problemy ze spłaceniem wziętej pożyczki, istnieje możliwość jej refinansowania na okres 7, 14 bądź 30 dni. Warto dodać, że należy o to wnioskować najpóźniej w ostatnim dniu wymaganej spłaty oraz wnieść odpowiednią opłatę. Jej wysokość jest widoczna w profilu Klienta.

Kto może brać pożyczkę w Szybkiej Gotówce?

Pożyczkę w Szybkiej Gotówce mogą brać wszystkie osoby, które:

Kiedy mogę spodziewać się pieniędzy z Szybkiej Gotówki?

Procedura składania wniosku trwa jedynie kilka minut, a jego analiza trwa maksymalnie kilkanaście minut. Należy pamiętać, że wniosek musi być złożony w godzinach pracy firmy. Jeśli złożymy wniosek w innych godzinach, zostanie on rozpatrzony kolejnego dnia.

Konta bankowe Szybkiej Gotówki

Szybka Gotówka posiada rachunki w bardzo wielu bankach, dzięki czemu możliwe jest ekspresowe wypłacanie pożyczek.

Bazy weryfikowane przez Szybką Gotówkę

Szybka Gotówka sprawdza następujące bazy danych, które gromadzą historię spłat poprzednich zobowiązań:

Jeśli posiadamy złą historię kredytową bądź jakiekolwiek zaległości w powyższych rejestrach dłużników, należy spodziewać się ze strony Szybkiej Gotówki odmowy udzielenia pożyczki.

Konsekwencje niespłacenia pożyczki

Klienci, którzy nie skorzystają z opcji refinansowania pożyczki, powinni liczyć się z przykrymi konsekwencjami, takimi jak: