TAKTO Finanse opinie

TAKTO Finanse opinie

Możliwość pożyczenia nawet 25 000 złotych na raty płatne przez aż 3 lata? W TAKTO Finanse jest to możliwe. Warto więc poznać tego pożyczkodawcę online, szczególnie wtedy, kiedy potrzeba uzyskać większą sumę środków.

Co warto wiedzieć na temat TAKTO Finanse?

Historia TAKTO Finanse jest powiązana z grupą Ultimo, która zajmuje się między innymi obracaniem wierzytelności. Pożyczkodawca TAKTO Finanse stawia na duże kwoty, długie terminy spłaty, a także elastyczną ocenę zdolności pożyczkowej swoich klientów. Firma posiada konta w licznych bankach, takich jak Alior, Pekao, Millenium, WBK, czy też PKO. Wielu klientów może więc liczyć, że korzystając z usług TAKTO Finanse, środki na konto otrzyma naprawdę szybko.

Jaką sumę można uzyskać od TAKTO Finanse w przypadku pierwszej pożyczki?

Korzystając z usług TAKTO Finanse, już za pierwszym razem można ubiegać się aż o 25 000 złotych. Spłatę zobowiązania można także rozbić na raty płatne przez nawet 3 lata. Najniższa możliwa kwota do pożyczenia to zaś 500 złotych, a najkrótszy czas spłaty wynosi 6 miesięcy.

Chcąc pożyczyć, należy wejść na stronę internetową tej firmy pożyczkowej i wybrać kwotę oraz czas spłaty. Automatycznie ukaże się wtedy wysokość miesięcznej raty. Następnie należy wyplenić naprawdę krótki wniosek, gdzie potrzeba wpisać imię, nazwisko, pesel, e-mail, numer telefonu oraz łączny miesięczny dochód netto. Wniosek można zaś wysłać online lub też wybrać opcję kontaktu telefonicznego. Po akceptacji wniosku oraz zwarciu pożyczki TAKTO Finanse błyskawicznie przesyła środki finansowe na konto klienta. Co ważne w TAKTO finanse można mieć zaciągnięte dwie pożyczki jednocześnie.

Jakie wymagania należy spełnić, aby uzyskać pożyczkę?

Wymogi stawiane przed klientami TAKTO Finanse prezentują się następująco:

  • Przychody na poziomie przynajmniej 500 złotych netto i pozytywna ocena zdolności kredytowej
  • Wiek pomiędzy 22, a 75 lat
  • Polskie obywatelstwo i posiadanie aktualnego dowodu osobistego
  • Brak jakiegokolwiek negatywnego wpisu w katalogach dłużników takich jak BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG.

TAKTO Finanse ma więc typowe dla firmy pożyczkowej online wymogi

W jaki sposób można się skontaktować z TAKTO Finanse?

Z TAKTO Finanse skontaktować można się telefonicznie:

  • 801 006 206 lub 22 456 3000 dla nowych klientów
  • 71 358 16 18 dla osób spłacających pożyczkę
  • Email: info@taktofinanse.pl

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 21:00

Czy w TAKTO Finanse można przedłużyć termin spłaty?

Co do zasady, nie ma możliwości przedłużenia terminu spłaty rat. Konsekwencją braku spłaty raty pożyczki w terminie jest zaś naliczenie dodatkowych opłat zgodnie z umową. W przypadku, kiedy nie jest się w stanie terminowo uregulować swojego zobowiązania, wskazane jest bezzwłoczne skontaktowanie się z działem obsługi klienta TAKTO Finanse, aby ustalić akceptowalny przez obie strony termin spłaty. Dzięki temu potencjalnie można bowiem uniknąć lub przynajmniej ograniczyć powstanie dodatkowych kosztów.

Jakie są opinie na temat TAKTO Finanse?

Opinie o TAKTO Finanse są podzielone. Z pewność oferta tej firmy wygląda imponująca. Możliwość pożyczenia nawet 25 000 tysięcy złotych online i rozbicie zobowiązania na trzy lata wyróżnia się na plus w porównaniu do zdecydowanej większości firm pożyczkowych działających na polskim rynku. Oprocentowanie pożyczek także jest konkurencyjne. W dodatku formalności można załatwić nie tylko online, ale w dużej mierze także i przez kontakt telefoniczny. To może być spora zaleta, szczególnie dla osób starszych, które nie do końca odnajdują się w obsłudze komputera oraz sieci. Na plus zaliczyć można także możliwość posiadania nawet dwóch pożyczek w tym samym czasie oraz całkiem przejrzystą i intuicyjną stronę internetową.

Niestety dolna granica wieku jest dość wysoka, w TAKTO Finanse oferty nie znajdują zaś osoby potrzebujące pożyczek krótkoterminowych, czyli chwilówek. Przede wszystkim jednak wadą oferty TAKTO Finanse jest brak możliwości przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki. Warto mieć tego świadomość nawet jeszcze przed zwarciem pożyczki w tej firmie.

Stefan Rączka