Menu

Tani kredyt opinie

5 grudnia 2018 - Tani kredyt
Tani kredyt opinie

Tani Kredyt – podstawowe informacje na temat firmy

Pełna nazwa firmy brzmi Alfa Finance Sp. z o.o Jej siedziba znajduje się w Warszawie przy ulicy Nowogrodzkiej 50/54 lo. 428. Z konsultantami można skontaktować się:

Tani Kredyt posiada również swoją stronę internetową www.tanikredyt.pl Instytucja funkcjonuje od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele od 09:00 do 17:00. Firma istnieje na polskim rynku od niedawna. Mimo tego jej oferta nie odbiega w sposób znaczący od tego, co proponują doświadczone firmy pożyczkowe. Mimo krótkiej obecności na rynku Tani kredyt opinie wśród Klientów zbiera bardzo pozytywne. Tej marce ufa już duża liczba pożyczkobiorców.

Pierwsza pożyczka w Tani Kredyt

W Tani Kredyt pożyczki oferowane są w podobny sposób jak w innych tego typu instytucjach. Oferty dla nowych i stałych Klientów różnią się. Każdy nowy Klient może liczyć na całkowicie darmową pożyczkę, której maksymalna kwota może wynieść nawet 3100 zł (minimalnie 200). Na spłatę jest od 5 do 30 dni. Kolejne pożyczki można otrzymać na kwotę do 6000 zł. Wówczas okres spłaty również wynosi 30 dni. Niestety, wszystkie następne pożyczki związane są z poniesieniem dodatkowych opłat. Mowa tu o oprocentowaniu stałym, którego wysokość jest równa 10% oraz o prowizji. Wysokość prowizji zależy od kwoty pożyczki.

Do kogo Tani Kredyt kieruje ofertę?

Do wzięcia pożyczki w Tani Kredyt uprawnione są wszystkie osoby, które:

Bazy weryfikowane przez Tani Kredyt

Pożyczki oferowane przez Tani Kredyt posiadają jedną, ogromną zaletę, która dotyczy osób, których dane widnieją w BIK. Instytucja ta nie sprawdza bowiem informacji zawartych w Biurze Informacji Kredytowej, dlatego też każda osoba, której dane są tam zapisane, mogą z całą pewnością wziąć pożyczkę w Tani Kredyt, który oferuje pożyczki bez BIK. Tani Kredyt sprawdza natomiast następujące bazy danych:

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Tani Kredyt nie oferuje możliwości przedłużenia okresu spłaty pożyczki. Wszystkie nieterminowe spłaty są przez tę firmę surowo karane. Mowa tu o konsekwencjach takich jak:

Rachunki bankowe posiadane przez Tani Kredyt

Firma posiada konta w następujących bankach: mBank, Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, PKO BP. W momencie, gdy pożyczkobiorca posiada konto w którymś z powyższych banków, przelew weryfikacyjny oraz wypłacenie środków zostanie przeprowadzone w sposób ekspresowy.

Jak wziąć pożyczkę – instrukcja

Procedura dotycząca ubiegania się o pożyczkę w Tani Kredyt jest niezwykle prosta. Najpierw wchodzimy na stronę internetową www.tanikredyt.pl oraz ustalamy kwotę pożyczki. Na stronie dostępny jest specjalny kalkulator, który pokazuje całkowitą kwotę do spłaty. Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny we wniosku. Należy podać tam dane takie jak imię i nazwisko, PESEL, seria i numer dowodu osobistego, adres a także e-mail i numer telefonu. Następnie ma miejsce weryfikacja tożsamości – polega ona na przesłaniu na wskazany przez Tani Kredyt numer rachunku opłatę weryfikacyjną. Jeśli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, po około 15 minutach pieniądze powinny znaleźć się na koncie pożyczkobiorcy.