Vivus.pl opinie

Vivus.pl opinie

Instytucja finansowa Vivus zajmuje się przyznawaniem pożyczek – chwilówek poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, działa obecnie w siedemnastu krajach. Firma Vivus to działalność, charakteryzująca się ofertą atrakcyjną dla osób, które nie mają za sobą historii kredytowej w tej firmie. Nowi klienci, którzy zainteresują się ofertą Vivus oraz zarejestrują się na stronie internetowej firmy oraz opłacą kwotę rejestracyjną, mogą liczyć na pożyczkę o zerowym koszcie całkowitym.

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Vivus?

Firma Vivus  kieruje swoją ofertę do osób, posiadających polskie obywatelstwo, stały adres zamieszkania na terytorium Polski, posiadających aktywne konto w serwisie internetowym firmy Vivus. Aby móc ubiegać się o pożyczkę internetową od Vivus, należy znajdować się w przedziale wiekowym pomiędzy 19, a 78 lat. Oferta pożyczki przez internet dla nowych klientów uwzględnia warunki, jakie należy spełnić, ubiegając się o pożyczkę gotówkową. Z firmą Vivus podpisuje się umowę kredytową, która jest gwarancją bezpieczeństwa i jawności jej warunków dla pożyczkobiorcy. Ubiegając się o pożyczkę od Vivus, należy liczyć się z procesem weryfikacji, zanim decyzja zostanie wydana w sprawie przyznania pożyczki. Vivus może sprawdzić Twoją historię kredytową w rejestrach. Jeżeli Twoje dane znajdują się w BIK, możliwa będzie odmowa przyznania kredytu. W przypadku wydania decyzji pozytywnej, należy być przygotowanym na wpłynięcie wnioskowanej kwoty pożyczki, dlatego konieczne będzie posiadanie konta. Zanim pieniądze wpłyną na rachunek bankowy, pożyczkobiorca otrzyma informację w formie wiadomości e-mail, sms lub powiadomienia na stronie rejestracyjnej Vivus, o przyznaniu środków.

Pierwsza pożyczka internetowa w Vivus

Atrakcyjne warunki pożyczkowe czekają na nowych klientów firmy Vivus. Jeżeli nie brałeś pożyczki w tej firmie, nie jesteś obecnie w trakcie spłacania pożyczki w Vivus, możesz liczyć na korzystne warunki przyznania i spłaty pożyczki. Jako nowy klient, wnioskujący o pierwszą pożyczkę w Vivus, możesz otrzymać nawet 3000 zł w terminie spłaty na 61 dni. Pierwsza pożyczka w firmie Vivus to gwarancja przyznania maksymalnie trzech tysięcy złotych, a możliwe przedłużenie terminu spłaty możliwe jest dwukrotnie. Dogodne warunki dla nowych klientów przechodzą do kolejnych propozycji dla klientów, którzy nie wykorzystali jeszcze swojego limitu kwoty kredytowania. Przy drugiej pożyczce od Vivus można raz wnioskować o wydłużenie terminu spłaty raty. Pożyczka internetowa do trzech tysięcy złotych jest całkowicie bezkosztowa, co oznacza, że wskaźnik RRSO (Rzeczywistej Rocznej Sumy Oprocentowania) wynosi 0%. Wysokość RRSO dla pożyczek gotówkowych to nie tylko oprocentowanie w skali roku, ale również koszty, związane z prowizją za udzielenie kredytu.

Oferta pożyczki w firmie Vivus – podsumowanie

Jako nowy klient Vivusa musisz być obywatelem Polski, posiadającym aktualny dowód osobisty, musisz znajdować się w przedziale wiekowym 19 – 78 lat oraz posiadać miejsce zamieszkania na terytorium RP. Twoja historia kredytowa powinna być pozytywna, w celu złożenia wniosku należy zajrzeć na stronę internetową Vivus i dokonać rejestracji. Odtąd formalności będą przebiegały poprzez Twoje konto internetowe. Wpłacisz opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosz i będziesz oczekiwał na decyzję. Pieniądze, w przypadku pozytywnej weryfikacji wniosku, wpłyną na Twój rachunek bankowy. Vivus wygeneruje dla Ciebie limit kredytowy, w przypadku pierwszej pożyczki możesz dwukrotnie poprosić o przesunięcie terminu spłaty. W zależności od dostępnego limitu, możesz skorzystać z kolejnych ofert pożyczkowych firmy Vivus, jednak dopiero po spłacie pierwszej pożyczki. Na koncie internetowym w firmie Vivus można posiadać jedną, aktualną pożyczkę, nie można otrzymać kolejnej w czasie spłaty zadłużenia. Gdy potrzebujesz większej kwoty, rozwiązaniem może okazać się możliwość zmiany wysokości pożyczki w aktualnie spłacanym zobowiązaniu. Pożyczka internetowa w Vivus to koszty na poziomie 0%, gdy pożyczasz 3000 zł, oddajesz 3000 zł, po 61 dniach.

e-mail: kontakt@vivus.pl

tel.:  221 221 227, 22 206 21 21

Stefan Rączka